Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rossz egy kapcsolat és...

Ha rossz egy kapcsolat és boldogtalan benne egy nő, azt valóban önző módon észre sem veszik a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tehát, ha Te boldogtalan vagy, azért egészen biztosan másvalaki a felelős? Jól értettem? És az a másik az önző? Bizony, minden férfi disznó! Nem női boldogság-generátorok, hanem ők maguk is érző, önállóan cselekvő lények. Rosszul van ez az egész világ kitalálva! Helyedben reklamálnék a Jóistennél!
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen nem veszik észre,mert talàn nekik,igy jó ahogyan van.
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok általánosítani,de nagyrészt igen.Még a normálisabbnak mondható férfiak 90%-ánál is...És persze ők nem tehetnek semmiről,csak a nő hisztizik mindig...(ugye a "semmi" miatt)

Tapasztaltam már sajnos én is.

2011. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Viki233 ***** válasza:
70%
hát figyu, nem mindig de az nem az ő hibájuk....neked kéne elmondani h mi zavar.ha meg nem lehet vele beszélni mert nem hallgat meg akkor minek vagy vele?tipikus válasz:mert szeretem....először is én is nő vagyok...másodszor nem beszélek magam ellen de ha én boldogtalan vagyok vmiért akkor ezt lebeszélem a párommal és ha látom h nem változik a helyzet akkor ennyi, véget kell vetni a kapcsolatnak.mert ez azt mutatja h nem illetek össze.és a világon annyi de annyi férfi van még.köztük van a nagy ő is.keresgess ne add fel.
2011. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha képtelen vagy hangot adni a rossz érzéseidnek, az már rég rossz. Egy kapcsolat lételeme a kommunikáció. A férfi nem gondolatolvasó, a sok munka leköti a figyelmét...
2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha rossz egy kapcsolat és boldogtalan benne egy férfi, azt valóban önző módon észre sem veszik a nők?
2011. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Én azt birom hogy mindig a férfi a hibás mindenért ő a felelős mindig ő változzon valamiben érjen el valamit ő nő semmire nem képes. Aztán ha a férfi megcsalja a párját hát persze megint csak a férfi a felelős mindenért mert nem maradt egy rossz kapcsolatban egy boldogtalan nővel
2011. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem magamból indultam ki,csupán megfogalmazódott bennem a kérdés.
2011. febr. 2. 12:13
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

AZ ELSŐ?ÉS A 12.12-esek MINDENT LEÍRTAK.

TE KEDVES KÉRDEZŐ MEG CSAK ÖREGBÍTED A NŐK AZON MEGÍTÉLÉSÉT,HOGY A KOMBINÁLÁSBAN ELSŐK.

2011. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez ember és kapcsolat függő.Egyértelmű ha pl. féltékeny valaki és ezzel boldogtalanná teszi a másikat és nem engedi el,akkor ott van önzőség.De pl. az én esetemben, csak én vagyok a hibás.Mert nekem volt egy több éves kapcsolatom, amiben nem voltam boldog,de a fiú jól érezte magát ebben a kapcsolatba(kényelem),de mi úgy jártunk, ha nekem így jó akkor maradjunk, én nem voltam bolog de úgy voltam vele, h. legalább együtt vagyunk(a szerelem vak),de én bármikor kiléphettem volna kapcsolatból(6 év után ki is léptem).Szóval én nem hibáztatom azt a fiút, hisz én döntöttem úgy h. ezt választom.
2011. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!