Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon, mennyi idő után szokták a férfiak általában randira hívni egy nőt? Tartós kapcsolat.

Figyelt kérdés
Komolyabb férfiről ha van szó.Aki elötte elhagyott a neje.
2011. jan. 6. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem első alkalommal. Egy komolyabb férfi nem fog elkezdeni msn-en beszélgetni valakivel. Sokkal egyszerűbb egy személyes találkozás, ahol mindketten jobban megismerik egymást. Legalábbis én így tennék.
2011. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de ha nem vagyunk tul közel egymáshoz?
2011. jan. 6. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

En tuti nem talalkoztam volna elsore senkivel, en igy ismertem meg a paromat, es mielott talalkoztunk, joparszor beszeltunk. Szerintem, azert par dolgot tudjatok meg egymasrol, es ha meg mindig szimpi a masik, talalkozzatok.

22N

2011. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:

Így ismerkedő oldalakon általában sanda tekintettel méregetik egymást az emberek, keresik a buktatókat, hol lehet a másikban a bibi. Éppen ezért hogy kiismerjék egymást és egymás valódi szándékait, és még a kölcsönös több-mint-szimpátia is benne van a képben, akkor szoktak randizni. Ez néhány felmérés alapján átlagosan 1-2 hónap, de nem ritka a 4-6 hónap netes ismerkedés utáni első találkozó.


Aztán az már egy másik kérdés, hogy az esetek hány százalékában nem lesz második randi, mert az életben nem úgy néz ki, nem olyan benyomást keltett, kiderült valami hazugság, vagy kiderült mégsincsenek egy hullámhosszon.


29/L

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Főleg az utolsónak.
2011. jan. 6. 17:51
 6/7 anonim válasza:

Hulyeseg huzni a talalkozot. Ha egy igazi parra vagysz akkor talalkozz azzal:)

Neten keresztul meg 100%-os oszinteseg mellett is a valosagnak csak egy kis resze jut at..

2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

elég hamar

2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!