Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rossz egy kapcsolat és...

Ha rossz egy kapcsolat és boldogtalan benne egy férfi, azt valóban önző módon észre sem veszik a nők?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:37
1 2
 1/12 Bocipók ***** válasza:
94%

Mármint, hogy a párja nem veszi észre, hogy boldogtalan?

Le kell ülni és meg kell beszélni, hogy lehet-e a kapcsolaton változtatni.

Én nem általánosítanék, hogy minden nő önző lenne.

Lehet, hogy a férfi nem mutatja ki, hogy boldogtalan.

2011. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Viki233 ***** válasza:

erről egy másik kérdésben beszéltek....nézz utána


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Na végre!:D Már kezdett a szemem káprázni a sok szívtelen szemétláda férfitól, akik semmit nem vesznek észre, csak mennek ft várnáélre.:D :D :D

Csak köszönöm a kérdést!

Nem ,szerintem kettőn áll a dolog, de felnőttként minden megbeszélhatő, és nem itt várnám a tanácsot az életem választotjával kapcsolatban, hanem vele oldanám meg.

Nem pedig pár mondat leírása után, a megváltást várnám kétségbeesetten, hanem tennék valamit.

Pl.nem fikázom akivel együtt élek.

2011. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez érdekes kérdés, mert nagyrészt a nők szoktak boldogtalanok lenni a párkapcsolatban. De ha nálad így van, üljetek le, és mondd el neki mi a problémád. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2011. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

:D a kérdés női változatát már olvastam...

egyébként szerintem ez nem így függ össze...

Ha a férfi boldogtalan nyissa ki a száját. Ugyanígy nő is...Vagy arrébb lehet állni.

hülye az aki egy kapcsolatban nem érzi jól magát, mégis benne marad

2011. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha észrevetted, hogy volt ilyen kérdés, csak fordítva, akkor azt is tudod, mi sarkalta a kérdés feltevőjét.

Ma kb.a 266474734537-ik nő mondja el, mekkora retek a férje.

2011. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, inden éremnek két oldala van, csak kicsit zavar hogy egyesek azt hiszik hogy a másik nem létezik
2011. febr. 2. 13:49
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Á_r amelyik nem igen a nők önzőő egy alakokk
2011. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez akár igaz, akár nem. Vannak férfiak, akik eleve nem engedik be a partnerüket a személyes szférájukba, nem mutatják ki előttük az érzéseiket, titkolják a problémáikat, így nem csoda, ha a párjuk nem lát a fejükbe és nem veszi idejében észre, hogy valami baj van.


Ugyanígy fordítva is lehet, hogy a férfiak a párjuk panaszkodását, vagy hallgatását nem veszik komolyan, betudják csak a szokásos női hisztinek és nem értik, mikor aztán végleg kiborul a bili.


Persze vannak olyan nők és férfiak is, akik tényleg nem törődnek a másik érzéseivel, mert nem is érdekli őket.

2011. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kell ahhoz önzés, hogy ne vedd észre a problémákat. Elég, ha a másik nem mond semmit, úgy tesz, mintha minden rendben lenne, vagy azért, hogy elkerülje a konfliktust, vagy azért, mert reménykedik, hogy majd jobb lesz. És "vakságot" okozhat az is, hogy a homokba dugod a fejed, félsz bevallani magadnak, hogy igenis valami nem stimmel, és bizonygatod magadnak, hogy minden oké.

Mindkét magatartás a kapcsolat végéhez vezet.


Amúgy meg... ha valaki boldogtalan egy kapcsolatban, akkor ne maradjon benne. Ha meg önként benne marad, ne rinyáljon, mert valamiért mégiscsak jó neki az a helyzet.

2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!