Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves nő és 50 éves férfi...

26 éves nő és 50 éves férfi között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek egy párt, akinél működik, a lány 27, a pasi 58 volt, amikor összejöttek. Házasok, van 2 gyerekük. Eltelt 4-5 év, a pasi folyamatos egészségi problémákkal küzd.

A férfiak átlagéletkora 69 év. Asszem. A nőké 76.

Ha felvállalod, lehet, hogy lesz pár boldog éved. Ha fiatalt választasz, sok éved lesz, de nem biztos, hogy mind boldog lesz.

Az 50 éves már nem biztos, hogy akar gyereket, te meg akarni fogsz, ha most nem is, 10 év múlva biztosan. Ő akkor 60 lesz.

Ezeket mérlegeld.

2011. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne? Most még igen csak 15-20 év múlva nem, amikor az 50 éves firfi már bácsika lesz. Nem biztos, hogy tudja produkálni amit a 40 éves hőlgy elvár.
2011. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
ha a 26 éves nő érettebb a koránál akkor igen.
2011. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

NEMNEMNEMNEM!!

Mi 28 év korkülönbséggel kerültünk össze a férjemmel, 20as éveim elején. Nyolc év után bukott ki a generációs különbség, mikor már gyerekünk is volt. Bárcsak újrakezdhetném, mert nagyon boldogtalan vagyok.

2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Éppen működhet, ideig óráig. Amikor még "újdonság" a másik. Lehet pár szép évetek, de szerintem ki fog bukni ez a nagy korkülönbség. Én is az idősebbekhez vonzódom, de max 12 év. Meg kell próbálni, vagy bejön vagy nem:)) Sok sikert!
2011. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne!a Bátyám és az élettársa között 19 év van(48 és 29)és 10 éve együtt vannak és most 2 hetes a kisfiuk!És nagyon imádják egymást és a babyt is:)
2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tetmayer Lajos válasza:
Csak ha sok pénze van...
2013. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!