Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 9 éves...

Miért van az, hogy 9 éves kapcsolat és együttélés, közös ház és gyermek után sem akarja elvenni, de még eljegyezni sem a férfi a nőt?

Figyelt kérdés
Az unokatesómékról van szó, látom, hogy bántja (bár sosem vallaná be), de tudom, hogy nem fogja a párjának (aki a barátnőjeként emlegeti) ezt felhozni. Most volt 30 éves, de a sráctól (35 éves) egy pár fülbevalót kapott, pedig ahogy láttuk rajta, végre gyűrűt várt volna. Lehet ebből még valaha házasság?
2010. jún. 4. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Először is ez az ő dolguk, ha házasságot szeretne, akkor biztos megbeszélték.

Mi 20 éve és 3 gyerekkelvagyunk együtt házasság nélkül, nekem soha nem is jutott eszembe, hogy házasodni kéne. Ha akartam volna elvett volna. Az elején sokan gondolták úgy, hogy szeretném, és nehezen értették meg, hogy nekem nincs szükségem erre. Lehet, hogy az unokatesód is így van vele. Ha pedig nem,akkor biztos megmondja a "barátjának"

2010. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélték meg, ezt tudom. Annyit tudni kell, hogy a barátjának az előző kapcsolata úgy ért véget, hogy a gyűrűs menyasszonya lelépett Amerikába egy másik sráccal.
2010. jún. 4. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát beszéljék meg. Milyen kapcsolat az olyan, ahol alapvető dolgokat nem beszélnek meg?
2010. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem egy erősen al-fölé rendelt kapcsolat (a fiú egy jól menő vállalkozó, akit az unokatestvérem gyakorlatilag kiszolgál otthon). De mivel kiegészítik egymást a dolog mégis működik. Az unokatesóm nem akarja ezzel a kérdéssel zaklatni a párját, mert szerinte a múltbéli dolgok miatt úgysem lépne (az ex-menyasszonnyal történtek miatt).
2010. jún. 4. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ne szólj bele az unokatestvéred dolgába! Az ő élete, azt csinál vele, amit akar. Ne legyél minden lében kanál, mert szerintem számodra sem lenne éppen kellemes, ha rólad írnának ki itt kérdéseket...
2010. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aggódom érte, ennyi. De beleszólni sosem szólnék bele a dolgaikba. Csak látom, hogy szenved, a szülinapján is majdnem elsírta magát, és utalt rá nekem, hogy miért.

De ez egy anoním oldal, senki nem tudja, hogy kiről is van szó. Ha úgy egyszerűbb, tekintse mindenki a kérdést teoretikusnak.

2010. jún. 4. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

82%-osnak:ha nem tűnt volna fel,sok kérdés szól másokról,családtagokról,akik erről nem tudnak,úgyhogy hülyeség volt ezt írni.

Kérdezőnek:a faszik féltik a szabadságukat.Főleg így hogy volt 1rossz tapasztalat előtte.Mindig az a nő szívja meg ilyenkor,aki ezek után belép az életébe,mert a férfi ekkor már sokkal másabb,mint előtte.Én is hasonlóban vagyok gyerek nélkül,de nagyon érződik hogy az előttem lévő nő mit művelt,mert lehet hogy vágynék sokkal komolyabb dolgokra,de a férfi az előző kapcsolatából kiindulva nagyon óvatos,és nem biztos hogy meg fognak történni azok a dolgok,amiket én szeretnék.

2010. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!