Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok, mivel bántott meg...

Anyósok, mivel bántott meg eddig legjobban a menyetek?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy "párja" ennek a kérdésnek, talán ezek a válaszok is tanulságosak lesznek.
2011. febr. 2. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem válasz a kérdésedre, de nekünk jó a viszonyunk a menyemmel. Ha vannak is vitáink,azzal soha nem bántjuk meg egymást. Jobban szeret,mint a saját anyját.
2011. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én még sosem bántottam meg anyósomat,jóban vagyunk,3 év alatt még egy hangos szóváltás sem volt köztünk...bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam...:D
2011. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az elején megbántottam anyósomat, le helóztam (annyira megszoktam, hogy akit tegezek, annak így köszönök) Nem ő szólt, hanem a párom. Azóta azt hiszem nem bántottam meg. 6 éve vagyunk együtt a fiával, és jobban szeretem az ő családját, mint a sajátomat, úgy értem anyámat, apámat, testvéreimet. (Mert most már tényleg van saját családom fél éve:D)
2011. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Megelőztél...:), én írtam ennek a kérdésnek a párját, és már készültem ezt is feltenni... :)
2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
egyszer ha közvetve is, de lehülyéztem, az elég rosszul esett neki. Veszekedett valamivel a mára már exvőlegényemmel. Én próbáltam kimaradni a vitából, mert igazából valamilyen szinten mindkettőjükkel egyetértettem. AMikor nagyon elfajult köztük a helyzet az anyósjelöltem felémfordult, és valami ilyet kérdezett: "Most mond meg, én vagyok a hülye?!". Én meg megijedvén attól, hogy mégiscsak véleményezni kéne a szituációt, kinyögtem valami olyat, hogy "nem egészen". Eléggé megbántottam ezzel, mert konzervativ, régimódi nő, látszott, hogy akkor rosszul esett neki, de pár nap múlva már nyoma se volt haragnak.
2011. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, itt nem lesznek olyan "horrortörténetek", mint a kérdés párjánál. Az átlag anyóskorú nem igen használ internetet, aki meg tényleg szemét volt az anyósával, az nem nagyon fog itt "gyónni".


Bocsi, az előzésért! :-) Jövök Neked egy sörrel!

2011. febr. 2. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Én anyósom használ internetet,de ezt az oldalt tudom,hogy nem látogatja :D De nem tudna olyat írni,hogy mivel bántottam meg,mivel olyan nekem,mint a legjobb barátnőm :)
2011. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anyós vagyok és rendszeresen járok ide is Megbántás az volt elégszer ,de igyekszek tultenni magam még soha nem vesztem össze a menyemmel. Egy történetet azért leirok. Összekerülésük után évekig nálam voltak szenteste vacsorára Amikor felépült a házuk a fiam azt mondja : na most mi hivunk benneteket szenteste vacsorára a menyem megszólal nem anyukádék jönnek, hanem az enyém már meg is hivtam őket Én meg ott álltam leforrázva és nem szóltam semmit csak bementem a szobába.
2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a bababútorokkal kapcsolatban bántottam meg.

Történet a következő: elmentünk párommal és a kedves szüleivel bababútor nézelődőbe. Nekem egyből megtetszett egy kiságy, ami átalakítható, stb. Úgy gondoltam, hogy kapok az alkalmon és megveszem egyből, mivel eléggé jó árban volt akcióban. Mikor elmentem érdeklődni az eladónál, akkor arra lettem figyelmes, hogy a kedves anyósom kioktatja a párom, hogy miért nem nézünk körbe még máshol is, biztos találunk ennél jobbat..

Nos, mivel én alapból 'allergiás' vagyok arra, hogy bárki (hiába családtag) 'belenézzen' a pénztárcámba vagy beleszóljon abba, hogy mire költöm azt a pénzt, amit megkerestem, így eléggé felháborodtam és közöltem vele, hogy egy pár éve nagy korú lettem és eltudom dönteni, hogy mire van szükségem. És, 'hozzávágtam' még azt a mondatot is, hogy 'Én sem szólok bele abba, hogy te mit kezdesz a pénzeddel és a lakásoddal'.

Utána persze, a hangnemért bocsánatot kértem, de a mondatokért nem. Én jogosnak tartottam és tartom mai napig. Tudom, most az fog jönni, hogy csak kedveskedni akart, és tanácsot adni (?! kioktatással tanácsot adni ?!) és, hogy ő nem akart semmi rosszat. Csak szerintem, tiszteletbe kéne hagyni a fiatalok döntését is (néha, még ha olyan nehéz is megállni). Mert nem olyan dologról döntöttünk, ami az egész életünket befolyásolja.

2011. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!