Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bennem vannak ilyenfajta...

Csak bennem vannak ilyenfajta "előítéletek"?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy nagyon aranyos csjaszival,és beszélgetés közben kiderült,hogy ő pszichológus.Hát én nagyot néztem.

Nem azt mondom,hogy előítéleteim vannak,de nekem a pszichológusok külön kategóriát alkotnak.Vannak a csinos pénztároslányok,és a pszichológusok illetve ügyvédek.

és valljuk be,előbb randiznék egy pénztároslánnyal.

Nektek nincsenek ilyen érzéseitek?

A lány különben nagyon csinos kedves,aranyos.csak..kicsit furcsa talán..


2011. febr. 2. 17:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
És akkor is furcsának tartanád,ha nem tudnád,hogy mivel foglalkozik??? :D
2011. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
28%
Hát öregem kéne a rossebnek egy pénztáros csaj, tudod én szeretem ha egy nőnek van esze és olyan szakmája van amihez gondolkodni is kell.Előnye hogy nem lesz tompa a barátnőd és mindenről tudsz vele beszélgetni.
2011. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy pénztárosnak szerinted nincs esze,ugye? Mekkora bunkó vagy.Amúgy nem vagyok pénztáros,de ismerek,egyik bnőm az,és nem buta,lehet vele beszélgetni bármiről......
2011. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem valahol mindenkiben van ilyesmi(nem tehetünk róla),de a mai fiatalok között(a mi korosztályunkban) szerintem egyre alább hagy már ez a szakmai megítélés.Egyébként én is pszichológus leszek:) ráadásul phd-t szeretnék belőle(ledoktorálni).De ez csak az egyik oldalam,ez érdekel szakmailag és ezt szeretném csinálni.De másik oldalról meg még rengeteget szeretnék bulizni,ugyanúgy hülyülni a haverokkal,mint bárki más,hiszen addig kell kiélvezni mindent,amíg az ember fiatal.A hétköznapokban szerintem a legtöbben ugyanolyan emberek vagyunk,nem járnak ezek a dolgok túlzott komolysággal(legalább is szerintem aki egészségesen tudja kezelni a helyzetet,annál nem).A fontos dolgokat nem lehet elhülyéskedni,minden mást igen :) Minden embernek a magánügye,hogy mire vágyik.Szerintem tudatosan ne ítélj ezek alapján.

21/L

21/L

2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
15%
Ja persze nekem meg van mindkét féle és objektíven megtudom ítélni melyiknek hasznosabb az életfelfogása és gondolkodása.
2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Köszi:P

Én pszichológia szakos vagyok, másod éves:D

Vicces amiket az emberek a pszichológusokról kreálnak...egyáltalán nem másabb egy pszichológus mint egy bárki más ember. Nincsenek emberfeletti képességeink és nem vagyunk UFO-k sem. Csupán az embereket ismerjük TALÁN kicsit jobban.

Amúgy én nem találkoztam ilyen előítélettel még. És nekem nincsenek előítéleteim a pszichológusokkal:D (gondoltad, mi? :D)


Egyébként nem vagyok defektes vagy ilyesmi, ne gondold. Van párom is már elég rég óta a párom ő se tart defektesnek:D Ugyanúgy eljárunk szórakozni, ugyanolyan HÉTKÖZNAPI életet élünk mint MÁS.


Megkérdezhetem, hogy honnan jön az előítéleted? (vagy csak van...:-?)


Egyébként ennyi erővel ne találkozz postással és rendőrrel se:D

Na üdv:D


2o-L

2011. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
25%
(most látom, hogy akadt egy sorstárs...:D)
2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
28%
A pénztáros és a pszichológus a két véglet, bár még mindig jobb mintha orvos lenne. Én egyikkel se járnék. (persze becsülném mint embert.)
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Már bocsánat,hogy beleszólok a vitába,de én is diplomás leszek és szerintem sem a végzettsége alapján kell egy embert megítélni,ugyanis a diploma nem egyenlő intelligenciával.Az vagy van,vagy nincs.Ismerek egyszerű szakmában dolgozó embert,aki amellett,hogy nagyon intelligens még lexikális tudásban is felülmúl sok több diplomás,magától elszállt,beképzelt bunkót(már bocsánat,de szebben nem tudtam érzékeltetni a különbséget).Szóval elég minősítést ad saját magáról,aki papírban méri a többi embert(mondom ezt leendő diplomásként)
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy,hogy kinek mi a foglalkozása?!
2011. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!