Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bennem vannak ilyenfajta...

Csak bennem vannak ilyenfajta "előítéletek"?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy nagyon aranyos csjaszival,és beszélgetés közben kiderült,hogy ő pszichológus.Hát én nagyot néztem.

Nem azt mondom,hogy előítéleteim vannak,de nekem a pszichológusok külön kategóriát alkotnak.Vannak a csinos pénztároslányok,és a pszichológusok illetve ügyvédek.

és valljuk be,előbb randiznék egy pénztároslánnyal.

Nektek nincsenek ilyen érzéseitek?

A lány különben nagyon csinos kedves,aranyos.csak..kicsit furcsa talán..


2011. febr. 2. 17:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

a túl okosak nem jók, seperc átbsznak mindenkit. De legyen egy szint, ez mindenkinél más-más.

A fenti előítéletedet nem értem. Ha szakmokker vagy, akkor esetleg lehet, de ha diplomád van, akkor végképp nem értem.

2011. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Az is az intelligencia hiányát jelenti,ha valakit az alapján ítélünk meg,hogy van-e diplomája vagy nincs.Az érettségi alapműveltséget mutat,viszont attól még,hogy van valakinek diplomája,lehet kőbunkó,mint ahogy az itt meg is mutatkozott...SZÁNALMAS!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja és,ha azért kell diplomás n,mert jobb vele megjelenni,akkor meg sem érdemli az ilyen férfit,mert az illető csak mutogatni akarja,mint egy bazári majmot.
2011. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
vagyis a férfi a nőt nem érdemli meg...csak már nem látok az idegtől...:D
2011. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nekik van diplomájuk, nekem van pénzem..."

"Az ész mindig többet ér, mint a pénz."


Ó, hát rögtön betelefonálok a Főtávhoz. "Jó napot, most hallottam, hogy az ész többet ér, mint a pénz. Akkor ezentúl észben rendezném a számlát."


138-as IQ-m van, tehát gondolkodó, racionális ember vagyok diploma nélkül.

Nekem egyébként egy középiskolás tanárom mondta, hogy a diploma csak azt bizonyítja, hogy adott időpontra adott adathalmazt meg tudsz tanulni. Ha ez mérce...

23/L

2011. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Utolsó,ott a pont...
2011. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

És? Ez ugyanaz a kategória, mint a temetkezési vállalkozó. Vagy a szőke nők.

Hülyeség megítélni a foglalkozása alapján "bedobozolni" bárkit is, hogy most ő akkor ilyen vagy olyan ember.

2011. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nagyon eltértünk a tárgytól...


Lehet veszekedni, hogy "ki ér többet" reggeltől estig. Véleményem szerint vannak sz.r emberek a diplomások között, ugyanúgy ahogy az átlagemberek között. Csak ezek a diplomás sz.remberek még büszkék is arra...

Persze mindkét esetben vannak rendes, normális emberek.

Senkit nem kéne lenézni sem azért mert diplomája van, sem azért mert nincs diplomája. Nem vagyunk egyformák.

2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek a magánügye,hogy mi a szakmája.A szakma nem minősít egy embert.Arra nem gondoltok,hogy van aki elégedett azzal,hogy pénztárosként dolgozik?(ha már őket hoztuk fel)Nem mindenki karrierista,van akinek másban van a boldogsága.Szerintem az anyagiakra meg ne térjünk ki,mert idehaza már lassan állás sincs senki számára.Az meg hogy tanul valaki nem mindig szorgalom és elszántság kérdése,sajnos nagyon sokan anyagi okok miatt nem tudnak bekerülni a felsőoktatásba(és nem a költségtérítésre gondolok).Hogy őszinte legyen én is sokszor éreztem már úgy,hogy belefáradtam a tanulásba,ha újra kezdhetném tuti előbb valami szakmát tanulnék és csak azután egyetem.
2011. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kössz,hogy lepontoztátok az 1.oldalon lévő válaszomat,nem légből kapott hülyeségeket írtam,hanem saját tapasztalatokat,mivel ismerek legalább 30 többdiplomás embert(mivel talán én is a felsőoktatásban tanulok és ott általában ilyen végzettségű emberek tanítanak)és sajnos azt kell mondanom,hogy a 30-ból 5 művelt(!!!) és intelligens van köztük.Ennyi.
2011. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!