Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bennem vannak ilyenfajta...

Csak bennem vannak ilyenfajta "előítéletek"?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy nagyon aranyos csjaszival,és beszélgetés közben kiderült,hogy ő pszichológus.Hát én nagyot néztem.

Nem azt mondom,hogy előítéleteim vannak,de nekem a pszichológusok külön kategóriát alkotnak.Vannak a csinos pénztároslányok,és a pszichológusok illetve ügyvédek.

és valljuk be,előbb randiznék egy pénztároslánnyal.

Nektek nincsenek ilyen érzéseitek?

A lány különben nagyon csinos kedves,aranyos.csak..kicsit furcsa talán..


2011. febr. 2. 17:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
25%
mondjuk így belegondolva azért a pszichológussal talán kivételt tennék :P
2011. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

Én is előítéletes vagyok, a buta és/vagy bunkó, beképzelt embereket nem szeretem, végzettségtől függetlenül.

Valószínűleg nem a szakmájával van bajod, hanem azokkal a képzetekkel, amiket hozzá társítasz. Ezek azonban nem általánosíthatók az összes pénztároslányra vagy pszichológusra..

2011. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Miből gondoljátok,hogy a szerelem ahhoz kötött kinek mi a foglalkozása.Beleszeretsz valakibe,kiderül róla,hogy "csak egy pénztáros",és hiába szereted,ellököd magadtól,mert egy 0??????????????????????Ébredjetek fel...Akinek ott van az a bizonyos DR a neve előtt,nem tudom mi a francnak képzeli magát,némelyik takarító többet ér mint ti.....
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
61%
Ez mind titeket minősít...Nevetségesek vagytok,akik azt hiszitek,hogy többet értek.Attól még mert valakinek van diplomája,lehet egy nagy se@@fej...
2011. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%

Ez a vita nem arról szól, hogy kinek mekkora IQ-ja van. :D a kérdés abszolút nem ez volt.

Mondjuk megoszthatnátok, hogy mi bajotok a pszichológusokkal:D

2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem a pszichológusokkal van a bajom,hanem azokkal a vadbarmokkal,akik az alapján lesznek szerelmesek,hogy a másiknak milyen foglalkozása van,ha ennyi eszetek van,akkor azt is tudnátok,hogy nem azon múlik kibe szeretünk bele...KÉMIA,ti elmebajnokok...
2011. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nem dobja el az ember magától aki nem felel meg neki, már alapból össze se jön vele, sztem ez így teljesen korrekt.
2011. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
De ha valaki megdobogtatja az ember szívét,megtetszik neki,de nincs esetleg diplomája,csak egy szaros érettségije+1 szakmája,akkor az már értéktelen.Ez alapján intelligensebb az utóbbi,már bocs.Ez kb olyan,hogy ha valakinek nincs autója az már szar ember...Nekem sincs diplomám,van érettségim,most csinálom a 2. szakmámat,amit utána még továbbfejlesztek,akkor én is egy buta tyúk lennék,akivel nem lehet elbeszélgetni????Hát nem hinném.
2011. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%

Az is igaz mondjuk hogy a pénztáros nem köthető annyira személyiséghez mint mondjuk a rendőrnő v dokinő("tököscsajok").

Pénztáros munkát általában nem hivatásként választják hanem mert egyszerűen úgy alakult.

2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
22%
Én is előbb randiznék egy pszichológussal, mint egy pénztáros lánnyal, már bocs. A pénztáros nem hiába ott dolgozik és nem tanul, de a pszichológus évekig tanult, hogy legyen belőle valaki. Az igazi nő amellett, hogy szép, még tanult is. Valamint ha megkérdezik tőlem, hogy kivel járok, szívesebben mondom azt, hogy egy egyetemet végzett nővel, mint egy eladóval. Nekem nem fér bele, hogy ne legyen diplomája.
2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!