Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bennem vannak ilyenfajta...

Csak bennem vannak ilyenfajta "előítéletek"?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy nagyon aranyos csjaszival,és beszélgetés közben kiderült,hogy ő pszichológus.Hát én nagyot néztem.

Nem azt mondom,hogy előítéleteim vannak,de nekem a pszichológusok külön kategóriát alkotnak.Vannak a csinos pénztároslányok,és a pszichológusok illetve ügyvédek.

és valljuk be,előbb randiznék egy pénztároslánnyal.

Nektek nincsenek ilyen érzéseitek?

A lány különben nagyon csinos kedves,aranyos.csak..kicsit furcsa talán..


2011. febr. 2. 17:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
14%

Elfi vagy mi ne legyél már tompa.

Én is szívesebben járok diplomás nővel.Nem igaz nem érted már meg, hogy mindenki tudja hogy vannak kivételek,de matematikailag és racionális megfontolás alapján a diplomás nők értelmesebbek,jobb felfogásúak .

2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sok lány "pénztároskodik" főiskola mellett hogy tudja fizetni a tandíjat.

Én is a pénztárosok közé tartozom saját boltom van és hozzám jönnek a diplomás munkanélküliek,és panaszkodnak hogy x ideje nincs munkájuk, vagy nem olyan amilyet szeretnének. Nekik van diplomájuk, nekem van pénzem...

2011. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
szexuálpszichológus..az azért mégis más,nem?
2011. febr. 2. 18:55
 24/40 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindegy hogy szexuálpszichológus, klinikai pszichológus vagy más egyéb...:)

ne ítélj ez alapján, mert még koppansz

Mondjuk én tuti szóba se állnék azzal aki ennyire előítéletes velem...disznótor nem erőszak...

2011. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
12%

"Nekik van diplomájuk, nekem van pénzem..."

Az ész mindig többet ér, mint a pénz.

2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Néhány példa egyes hozzászólóknak: (akinek nem inge...)


Anyukám huszonévesen fagyizóban meg presszóban dolgozott, aztán pénztáros volt nagyon sokáig. Végül csak elérte, hogy üzletvezető legyen egy nagy cégnél...


Apukám is fiatalon "csak egy eladó" volt. Néhány év múlva megalapította a saját jól működő vállalkozását. Sokan kezdik a létra alján.


Az egyik barátnőm például pultos egy kocsmában, hihetetlen jó humorú, de közben filozófiáról, irodalomról, filmekről bármiről lehet vele beszélni. Nah, most egy ilyen szűklátókörű "inkább egy pszichológus, mint pénztáros" hozzáállású ember, bemegy, rá se néz a pultos/pénztárosra, kifizeti az üdítőt és megy, az soha nem fogja meg tudni, hogy a lány például értelmes, elkezdte az egyetem első évét levelezőn, közben gürizik, sportol, szépen rajzol, stb. Az ilyen emberek mondjuk meg is érdemlik, hogy soha ne ismerjék meg ezeket a lányokat.


Én jövőre diplomázok, iskola mellett sokáig egy büfében dolgoztam. Szép is lett volna, ha a párom akkoriban nem hív randira, mert azt mondja, neki nem kell egy büfés :D


Kérdező szerintem te is így próbáld felfogni a dolgokat, attól még, hogy valaki pszichológus, lehet egy bulizós, laza csaj vagy épp egy művészlélek, stb-stb. nem ezen múlnak a dolgok. Az ilyen előítéleteiden lehet, hogy akkor tudsz átlépni, ha megpróbálod még közelebbről megismerni az említett pszichológus lányt, hogy rájöjj, ugyanolyan ember, mint a többi :)

2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%

Annyira szánalmasak azok akik csak diplomással kezdenének.


Manapság már tömegképzés van, csak annak nem lesz diplomája aki nem akar, a diploma már tök átlagos,nem pedig elit dolog

2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
91%

Az elején kultúrált voltam,de szerintem minden emberből ki lehet hozni az állatot.Felbosszant ez a fajta hozzáállás.Tudom magamról,hogy nem vagyok tanulatlan,jelenleg is tanulok,dolgozom,gyakorlatra járok.

Tehát nem vagyok tanulatlan.Rengeteg diplomás ül otthon és él munkanélküli segélyből,mert sehol sem alkalmazzák...Akkor sok értelme volt ezért tanulni.

És annak aki úgy gondolja,hogy az ész többet ér mint a pénz,az menjen le a boltba és mondja azt a pénztárnál,hogy ész-ért akarok kenyeret,tejet venni.Ja azért nem kapok???hoppá...Most akkor hogy is van ez????????????

2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező,ha ilyen félelmeid,előítéleteid vannak,akkor fordulj pszichológushoz,ne a barátnőjelöltet lásd benne,legyél a páciense...
2011. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Manapság már tömegképzés van, csak annak nem lesz diplomája aki nem akar, a diploma már tök átlagos,nem pedig elit dolog"


Egyre nehezebb bekerülni az egyetemekre, a jövőre érettségizőknek pl. már vért kell izzadniuk szinte, főleg, hogy levitték a nyelvvizsgáért kapott pontokat a felére.

2011. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!