Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ez így borzasztó!

Mit tehetnék? Ez így borzasztó!

Figyelt kérdés

Apámmal élek 5 éves korom óta,anyám lelépett.

Apámnak volt egy élettársa 10 éven át, akit nagyon szerettem, anyám volt az anyám helyett,de sajnos ő 3 éve meghalt. Nagyon nehezen tudtuk kiheverni,apám hallani sem akart egy új kapcsolatról, majd mikor eltelt 1,5 év az én unszolásomra beregisztrált egy társkeresőre,s hamar talált is magának egy új asszonyt. Csinos nő, találkozgattak, majd később be is mutatta. Szimpatikus volt, kedves, mosolygós 40-es nő, minden szempontból illett apámhoz. 1 éve ide költözött hozzánk. Az elején még jól meg voltunk, majd kezdődtek a furcsa dolgai. A házimunkában semmit se segített nekem, még annyit sem tesz meg,hogy maga után elpakoljon,ha eszik. Van egy ölebe, ami folyton összehugyozik szarik mindent,azt is én takarítom. Amikor szólok neki, hogy jó lenne, ha legalább maga és a kutya után összetakarítana, akkor mindig azt mondja,hogy neki nagyon fáj a háta, nem tud hajolni,így takarítani sem. Folyton beleokoskodik mindenbe,még abba is,amihez nem is konyít. Az már mellékes, hogy nem is dolgozik.

A múltkor már besokalltam,ezért úgy döntöttem, hogy nem fogok semmit se csinálni helyette,hátha így észre veszi magát. Mondanom sem kell, hogy félnap alatt akkora fennforgás lett a lakásban,mint az állat. Tiszta kutyaszar volt minden, a tányérok az asztalon maradtak...stb. Mikor este apám hazaért kérdezte mi ez a kupleráj,mire én elmondtam neki mi a helyzet. Erre a nő azt mondta, hogy ő igenis rendet rak maga után,s én ezt csak kitaláltam,hogy szétmarjam őket,mert féltékeny vagyok. Apám persze itta a szavait,s én állhattam neki takarítani este 8-kor... Mit csináljak? Hogy "leckéztessem" meg ezt a nőt vagy legalább apám szemét hogy nyissam ki?

Elköltöznék,de nem találtam még olyan albérletet, amit fent tudnék tartani egyedül, másokkal pedig nem szívesen költöznék össze. Párom nincs. Köszi a válaszokat!


2011. febr. 3. 20:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/L
2011. febr. 3. 20:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sok jóval nem kecsegtetlek. Nálam ugyanez volt a helyzet, csak fordítva (anyu + egy pasi).

Költözz el, amint lehet.

:(

30/N

2011. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, eszembe jutott egy valami: menj el valahová 2-3 hétre, ha megoldható, annyi idő alatt csak észreveszi apukád, hogy nem te csináltad a kupit... :)
2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg el kéne egy kicsit menned több időre,hogy lássa apud milyen trehány ez a nő.Nagymama nincs?

Egyébként meg miért lennél féltékeny,amikor a Te unszolásodra regisztrált társkeresőn?

2011. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagy dicsérve ,hogy mind eszt ki bírod!Te már egy felnőtt hölgy vagy ne hagyd magad ,ez egy élősködő személyiség!
2011. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan nem kéne támadnod a nőt, mert apádat ez arra sarkalja, hogy védelmezze, az meg úgy is kihasználja majd, hogy ellened fordítsa. Én elmennék legalább egy hétre valami barátnőmhöz.Próbálnék apámnak új barátnőt keríteni, féltékenységet, viszályt szítani köztük. De úgy hogy közben kedves legyél a csajjal, ne is gondolja, hogy ki akarod rakni a szaros vakarccsal együtt.Azért nagyon kellemetlen helyzet ez, mikor apukádnak már nem Te vagy az első, ha nem egy idegen szemét nő! Ha végképp nem boldogulsz, lépj le onnan! Ne emészd magad, és kitartás!
2011. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagymamám van, de idősek otthonában él,szóval hozzá nem tudnék menni. Arra már én is gondoltam, hogy elutazok valahová 1-2 hétre,de sajna csak nyáron lesz szabim. Addig nem nagyon tudok elmenni sehová,csak hétvégén,viszont hétvégére ők is mindig csinálnak valami programot, szóval nincsenek egész nap otthon,hogy rumlizzanak. Nyárig viszont megőrülök, ha ez így megy tovább! :( Főleg az bosszant, hogy takarítani fáj a háta, de a kutyához letud hajolni,fel tudja venni stb...Nekem már az is tök nagy segítség lenne, ha maga után rendet tartana. Így viszont szinte semmire sem marad időm,mert reggel 8-tól dolgozok du. 5-ig, utána pedig abból áll a napom,hogy kiszolgálom őket. Este, mikor végre lenne egy kis időm magamra,akkor meg már hulla vagyok. Nem jó így. :(
2011. febr. 3. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Az megoldhatatlan lenne, higy apuddal leülj négyszemközt beszélni, és meggyőzd? Kezdhetnéd azzal, hogy te nem akarsz viszályt csinálni, hisz te unszoltad, hogy társkeresőzzön, és egy ideig tök szimpi volt, de tényleg ez a helyzet, mesélj el neki konkrét eseteket is.. És hogy nyolc órában dolgozol, és akkor utána te takarítasz ki mindent.. Fontos, hogy négyszemközt! És hogy utána lehetőleg ne zúdítsa rá az egészet a csajára, mert akkor megint buktad. (Ha tényleg sikerülne meggyőznöd, akkor valszeg nem tenné. Viszont ne mutassa semmilyen jelét, hogy valami beszélgetés történt közetek..) Ez biztos lehetetlen lenne?
2011. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy egy darabig nem oda járj haza. Pasi vagy barátnő?
2011. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég csak három -négy napra elmenni valahová!Már lessz eredmény! Az ilyen ember már a második nap besokal!
2011. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!