Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig bele terrorizál...

Anyám mindig bele terrorizál a boldog párkapcsolataimban! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Legszívesebben bele fojtanám egy pohár vízbe...
2011. nov. 7. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az össze kapcsolatomban bele rondít és próbál keresztbe tenni....pedig már a kontaktus is minimális köztünk....
2011. nov. 7. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
25
2011. nov. 7. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Egészen pontosan miket csinál? Kérlek írd le.
2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
23%
szia figyelj amit én tanácsolok hogy uljetek le és beszéljétek meg vagy ha nem megy akk ne mond el neki hogy van pasid és amig elmész a pasidhoz mond azt hogy a barátnodnél mész
2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 13:41


hogy miket csinál??

ha kiszimatolja hogy boldog vagyok és minden rendben van a párom és köztem egyből jön olyanokkal hogy ez úgy sem tart örökké meg lesznek gondok az életben is,az élet nem habostorta és hasonló jó kívánságokkal és szórja ránk a negatív dolgokat és hasonlók....

2011. nov. 7. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

25 évesen már nem kellene anyukádnál lakni, ha meg máshol laksz, akkor ne szßamolj be neki mindenröl.

Egyébként egy JÓ kapcsolatot nem lehet olyan egyszerüen tönkretenni, ha csak bele kell neki szólni, és elormlik, akkor ott más baj is van.

2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért,a kapcsolatodért.Mi az hogy anyukád belerondit,ugyan már akkor te nem vagy elég érett egy kapcsolathoz,ha arra nem vagy képes hogy megvédd azt.
2011. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem anyád nagyon nagyon unatkozik, és tipikusan az a fajta, aki irigy mindenkire aki megvalósítja azt amit ő nem tudott. A boldog életet.


25 éves vagy. Ne foglalkozz vele. Ha nem költöztél el akkor költözz el, ha hív ne vedd fel mindig a telefont, ha jön hozzád, mond azt, hogy nagyon sietsz és már mész is el, így nem kell vendégül lásd.


A rokonait nem válogathatja meg az ember, így ő az anyád. De nem vagy köteles hallgatni. Egyszerűen szép lassan zárd ki az életedből.

2011. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 25 évesen anyád el tud tud rontani egy kapcsolatot köztetek, akkor az nem igazi kapcsolat...legalábbis nem olyan erős. Én 2 évig távkapcsolatban éltem, 150 km távolsággal és párom anyja 1 év után bekattant mikor látta, hogy komoly a kapcsolatunk a fiával és elkezdett kavarni, beszólogatni a hátam mögött , meg féltékenykedni , hogy velem többet foglalkozik párom mint vele(holott csak hétvégén találkoztunk...) és eltiltotta páromat tőlem, nem is beszéltek 3 hónapig meg nem is látták egymást pedig egy lakásban éltek....addig mi pénzeltük és ahogy leérettségizett elköltözött hozzánk.Az a közel 2 év pokol volt , mégse tudott keresztbe tenni senki, főleg nem szavakkal...
2011. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!