Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt szeretné, hogy...

A párom azt szeretné, hogy vegyek fel 150 e Ft körüli személyi hitelt a Providentnél. Ő nem vehet mert BAR-listás. Ti vennétek fel a helyemben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ide tartozik a kérdés. Megnéztem, jóval többet kell visszafizetni. Nem akarok emiatt veszekedni vele, de keresem a kibúvót, hogy ne kelljen felvennem. Igazából nincs munkahelyem, a munkaügyi központ tanfolyamára járok, kapok havi 70 e Ft ellátást közben. Ez tavasz végéig tart. Ugye én nem vehetek fel hitelt ilyen feltételekkel? Kérlek, segítsetek!


Üdv: 22/L


2011. febr. 4. 07:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
38%
Várj azt mondod együtt éltek ugye?Gondolom amit keres még ha feketén is együtt élitek fel ugye?Tuti ő veszi javarészt a kaját a szórakozást állja ilyesmi.És most hogy ő kér segítséget gyorsan kiírod a gyk-ra a kérdést.Ez nem szép.Miért nem mondod neki hogy figyelj nem bízok én benned hogy ki tudod fizetni bla-bla-bla...Érted ugye mit akarok mondani,Ha mmár élettásak vagytok ne haragudj eszembe nem jutna ilyen kérdést feltenni.
2011. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%

Komolytalan egy pasi lehet...elég jól keres,feketén,BAR lista...alapanyagokra kellene a vállalkozásba...

Tudod a megbízható emberek nem költik el forintra a pénzüket,félretesznek vésztartalékot,vagy amit visszaforgatnak a vállalkozásba,járulékot és adót fizetnek,és a felvett hiteleiket törlesztik.


Én komolyan elgondolkodnék a helyedben azon,hogy ugyan milyen ügyei lehetnek a háttérben még amiről nem tudok....Én félnék attól,hogy magával ránt az össze-vissza pénzügyei miatt.Vigyázz,mert nagyon könnyű pénzügyileg a padlóra kerülni!

2011. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%

Mindenek előtt egy tévedes eloszlatására: A Provident ugyan úgy hirdet, hogy bárki kaphat náluk hitelt, de ez nem igy van. Egyetlen egyszer próbálkoztam mert nagyon sürgősen kellett volna 100ezer forint. Van bejelentett munkahelyem bruttó 100ezer forint, még sem kaptam meg. Minden indok nélkül utasitották el.

Ezek a gyors hitelek a lehető legrosszabb hitelek. Dupláját fizeted vissza a felvett pénznek.

Saját részedre is megfontolandó, de a párodnak anyagra, ha egyébként jól menő vállalkozása van semmiképp ne vedd fel. Ha annyira jól keres miért nincs 150ezer forintja?

2011. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
92%

A Provident alapból felejtős. Ennyi erővel mehetne a párod egyből a maffiához is, hogy verjék nyomorékra.


Szerintem a kifogások is felejtősek. Egyenesen meg kell mondani, hogy keressetek közösen más megoldást, mert ez neked nem okés.

2011. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért már nem ugy van mint a hitelválság elött, hogy mindenkinek adnak hitelt. 3 hónap munkaviszony és igazolt jövedelem nélkül szóbe sem jöhet, hogy kapsz egy fillért is.

Hivd fel nyugodtan a providentet, el fogják mondnai. Így legalább te se leszel "szemét" a párod szemében és nem kell eladósosdnod más miatt.

2011. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
85%
Hát az én barátnőmnek nem volt 3 hónap munkaviszonya, mégis kapott 130 ezret...Talán egy hónapja ha dolgozott előtte.
2011. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
85%
És ez mikor volt?
2011. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha hónapok óta ezzel nyaggat és jól keres akkor nem tudott 150 000 t-ot félre tenni?

Szerintem ne vegyél fel hitelt ha annyira kell az pénz akkor inkább kérjetek ismerőstől.

2011. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

ha a napi kajátok függ a hiteltől, akkor az nagyon szomorú és nyilván égető kérdés.

Nem tudtok valakitől kölcsön kérni? ne haragudj, de csak együtt éltek... azt sem tudjuk mióta... egy nap összepakol és elmegy, és ott hagyja neked a mostani, meg az ezutáni hiteleket (mert ha egyszer belemész, akkor nincs megállás).

Én nem tenném.

2011. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

A provident nem ad olyanoknak, akik siman vissza tudjak fizetni. Nekem sem adtak, (fel eves mv, >100e fizuval) igy megoldottam munkatarsakkal, egy sorozes mellett. Olcsobb is volt, es meg jot is rohogtunk rajta.

Reg voltam valakozo, de elmeletileg nincs olyan, hogy kmondottan a valalkozara vesz fel hitelt, nem "szemenyi kolcsont"? Mert mintha lett volna regebben ilyen.

Ne menj bele, felesegem regi pasija ~500E-s tartozast szedett ossze persze a felesegem nevere, aztan papiron elismerte hogy az ö tartozasa, a birosag is megitelte, de ettol fuggetlenul nekunk kellett kifizetni, es a pasi azota sem fizet, mert "nincs mibol". (eletszeru naplopo es csalo)

2011. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!