Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szült meg így az anyám?...

Miért szült meg így az anyám? Miért nem vetetett el pedig mindenkinek jobb lett volna?

Figyelt kérdés

21 éves volt, az apám 17...együtt éltek egy egyszobás albérletben, amit alig tudtak fizetni. Teherbe esett, apám lelépett, azóta se tudom hol van, és mivel anyám maradt az albérletben, csak egyedül kellett fizetnie alig volt pár forintja, se kapcsolata, senki aki segíthetne Neki...

akkor miért tartott meg? :(

Miért jobb ez így neki hogy még mindig itt nyomorgunk abban az egyszobás albérletben ketten és alig van mit ennünk? :( nemértem

egyszerűen nincsenek meg a körülmények, kaját is alig tudunk venni ! Azt gondolta jobb lesz? Azóta is minimálbérért dolgozik ,ugyanott.

Inkább meghaltam volna, mint itt éljek, anyámmal nem találkozom, nappal van itthon amikor én suliban, alig van mit ennünk, stb...

De nem ítélem el, azt mondta már amikor megtudta hogy terhes szeretett, nem akart megölni..

és nincs ötletetek hogy segíthetnék Neki? Én már dolgozhatnék esetleg?

15/L


2011. febr. 4. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Még nem dolgozhatsz. De pl. az internetet visszamondhatjátok, az már sokat számít, ha nincs mit ennetek.
2011. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Diakmunkat el tudsz vallalni. Ne iteld el anyukad.Minden jora fog fordulni, sajat tapasztalatbol mondom.
2011. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron már dolgozhatsz szülői beleegyezéssel, 16 év fölött pedig már suliidőben is. Én drukkolok nektek, hajrá!
2011. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
15 évesen hivatalosan még nem dolgozhatsz, az biztos. Nagyszülők?
2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne dolgozhatna? Ne beszéljetek neki f*szságokat ha nem vagytok tisztában a hatályos jogszabályokkal. Iskolai szünet idején dolgozhat.

3. voltam

2011. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem élnek sajnos, apám szülei meg sztem nem is tudnak rólam :/

Internet nincs, de mivel otthon egyedül lennék ezért a délutánjaimat vagy a barátnőimnél vagy itt, a könyvtárba töltöm (kis falubanélünk), itt van sok gép és ingyen internet.

2011. febr. 4. 16:18
 7/27 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem munkára többször is, de nem kaptam választ :/ szerintem túl fiatalnak gondolnak. Más ötlet hogy segíthetnék? (Mindent amit tudok megcsinálok otthon, varrok ruhákat is magamnak meg Neki ...)
2011. febr. 4. 16:20
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkabb buszke lehetnel ra, hogy nem a konnyebb utat valasztotta. Az apukadat attol,hogy lelepett meg kotelezi a torveny gyerektartas fizetesere,miert nem ment ennek utana,nem ertem... diakmunkat szerintem vallalhatsz,nezd meg van a neten egy csomo beloluk.
2011. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szomszédoknak segíthetnél ebben-abban, mint az amerikai gyerekek szokták.
2011. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, hogy miert, de a lenyeg, hogy Te valasztottad ezt a sorsot, törekedj szerintem á legjobbat kihozni belöle. En nagyon halas lennek neki, amiert igy is vallalt, megadta az elet lehetöseget. (Engem meg akart ölni, amikor terhes volt, azt mondta, de a lehetösegert en is halas vagyok.) Jo, hogy segiteni akarsz neki. Javaslom, olvass hires emberek eletrajzait, hogy ök hogy csinaltak, mert van, aki mar fiatalon keresett az iskola mellett penzt. Azzal tudsz neki es magadnak is segiteni, ha akepessegeidböl a lehetö legjobbat probalod kihozni, megtalalod, mire van tehetseged, mit tudnal akkor is szivvel-lelekkel csinalni, ha nem fizetnenek erte, olyan munka az igazi. Ez alapjan a celokat kijelölni. Sok sikert, kitartast!
2011. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!