Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy azt reméltétek végre jól alakul az életetek, erre mindenkinek jobb lett akit érintett, csak nektek rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt elég értetlenül fogalmaztad meg,nem nagyon lehet rá válaszolni mert nem tudjuk mire gonolsz....:-(
2011. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.A lehető legrosszabb lett.Sőtt,még annál is rosszabb,mert semmi nem sikerül.
2011. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bármilyen lépésre, amire rászántad magad, aztán jól megszívtad vele, másoknak viszont jól jött :)
2011. ápr. 2. 16:11
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: igen, kb. én is így érzem most :)
2011. ápr. 2. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
hmmm...folyamatosan 22 éve..nah jó csak 21
2011. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok.csak nekem ez már 3 éve tart és naponta bízom jobbra fordul akik átvertek,megaláztak azok meg viribülnek.
2011. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,lassan 5 hónapja iszom a levét annak,hogy jobb életet szerettem volna magamnak,ezért kockáztattam.Természetesen átvertek,megaláztak,és aki ezt tette,él,mint Marci hevesen,a párja röhög rajtam,na meg a többiek is,akik a környeztemben vannak,mert megint én estem pofára.Másnak vezető beosztás és boldog párkapcsolat jutott,nekem csak megaláztatás,intrika,munkahelyváltás,és egy darabokra hullott kapcsolat után még egy.Az életem egy rakás sz@r...
2011. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előttem lévőnek.na hallod én is hasonlóan jártam.kockáztattam.nem jött be.mocskosul nem.és már nem lehet visszacsinálni.munkahely nincs.felcseréltem egy jó kapcsit egy carra és még hitel is van a nyakamon az előzőből.már 1 éve nyaldosom sebeim.:(
2011. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
összejöttem egy pasival aki elég gazdag,eleinte a pénz motivált,de aztán megszerettem,de egy idő után megmutatta h milyen is igaziból(nem igazán foglalkozik velem). Én szakítanék mert boldogtalan vagyok,de a családom nem enged,mert nagyon rossz anyagi körülmények közt vannak (bár már kezdenek jóllenni),és a párom meg támogatja őket. A Hugom ha buliba megy mindig a páromtól kér kölcsön egy ezrest,persze kap egy 10est,és nem kell vissza adni neki. Én meg buliba sem mehetek,nem vehetek magamnak csinosabb ruhákat-mert akkor megtetszek másnak és elhagyom,ezt meg nem akarja. Szóval mindenki profitál a pasimból csak én nem.
2011. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!