Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnak készített...

A volt barátnak készített félig kész ajándék odaadható-e befejezve az új barátnak?

Figyelt kérdés

A volt barátomnak nekiálltam kötni egy ágytakarót, de kb. a felénél szétmentünk. Aztán el is felejtkeztem az ágytakaróról, de valamelyik nap a kezembe került és arra gondoltam, hogy befejezném, és az jelenlegi páromnak adnám, mert ő úgyis nagyon szereti az ilyen kötött pokrócokat, takarókat.

Az lenne a kérdésem, hogy nagyon beteges ötlet? Mert végül is eredetileg nem neki szántam, bár ezt ő nem fogja tudni.

Mi a véleményetek, nagyon kíváncsi vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

21L


2011. febr. 5. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Odaadhatod, ha téged nem zavar, csak akkor tényleg ne mondd el neki az eredetét. :)
2011. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan oda adhatod, csak ne mond senkinek sem h eredetileg kié lett volna.
2011. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is odaadhatod, ha nem mondod el, kinek készült eredetileg.
2011. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan vészes. Feltéve ha nem tudják túl sokan hogy a volt barátodnak kezdted el készíteni a takarót. Mert akkor hidd el mindenkinek meglenne a véleménye rólad(csak a hátad mögött, persze)
2011. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
ja ja add oda (én is örülnék ilyen kézi készítésű ajándéknak, a meghálálás nem maradna el XD)
2011. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nyugodtan odaadhatod. Amúgy mit értesz azon, hogy nincs befejezve? Már csak apró simítások vannak rajta, vagy épp csak elkezdted?
2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

annak adod akinek eredetileg is szántad.

akit szeretsz.

2011. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem adnám oda biztos.Én sem szeretnék olyan ajándékot kapni, amit az exnek szántak, milyen beteges, undorító ötlet?!Ha megtudnám honnan van, vagy miért készül biztos visszaadnám.Inkább add másnak, barátnőnek vagy valami ismerős kisbabának, vagy mittudomén.

Én megsértődnék rajta.

2011. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha rajtad kívül más nem tudja az eredetét, akkor szerintem is nyugodtan odaadhatod.
2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én biztos kitennélek,ha megtudnám,hogy az exednek szántad,és én kaptam...


add egy kisbabának,barátnőnek,akárkinek,de ne az új pasinak

2011. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!