Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK. Fél évesek leszünk, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK. Fél évesek leszünk, egy fiúnak ez nagyon rossz ajándék, vagy odaadható? Fiúk ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Igazából nem is gondoltam arra, hogy kéne valami, sütit sütöttem, ennyi. De holnap tartjuk és eszembe jutott hoyg lehet mégis kéne valami, de boltba már nem jutok el. Ezt neki csináltam még egyszer. 3 embert kérdeztem meg. Bnőmnek nagyon tetszik, az egyik haverom azt mondta jó de nem félévesre való a másik meg hogy odaadhatom. De ők szerintem elfogultak, és most a ti őszinte véleményetekre lennék kíváncsi.


[link]


[link]


Nem éppen mondanám kör alakúnak és a fűzést is elrontottam ><


a barátom 17 éves.


2011. ápr. 2. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó lett, én örülök mindig ha valami olyasmit kapok a barátnőmtől amit ő készített :) Szóval nyugodtan oda adhatod neki.

22 f

2011. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) még másokra is kíváncsi vagyok :D legalább 5 választ megvárok míg döntök :)
2011. ápr. 2. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:
teljesen mind1, hogy mi. ha te keszited, nekem tetszene. :)
2011. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elhiszem, de azért mégse szeretnék annyira beégni előtte ezzel :) mert lehet maga a szándék meg hogy én csináltam tetszene neki, de közbe pl szégyellné kirakni a szobájába : D
2011. ápr. 2. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha szeret téged a párod,akkor szerintem annak örül a legjobban amit te saját kezüleg készítesz.

Függ a stílusától is,de szerintem szép,add oda neki :)

18L

2011. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy láttam a szobájába egykét afrikai felálló ormányú elefántot, meg hasonló dolgokat, bár elég kevert a stílusa, mert van ott hajó is meg gitár meg minden :D De talán nem áll távol tőle ez sem. Nagyon remélem hogy ha oda adom neki nem lesz égő :)
2011. ápr. 2. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:
ez is jó,ha szereti ilyen dolgokat..
2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de pl neked is tetszene? :O
2011. ápr. 2. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagy szép dolog, ha saját magad készítesz ajándékot :) Én biztos repesnék a boldogságtól! A készítek saját kezűleg ajándékot lányoknál még előfordul sajnos a fiúkból kiveszett... Egyszerűbb egy csokit venni a büfébe xD

16/L

2011. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nemaz a lényeg ,hogy miaz meg hogynézki hanem ,hogy szívből jön-e :)


Am ez álomfogó akar lenni ? :D

2011. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!