Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány a legjobb...

Egy 14 éves lány a legjobb barátnőjénél, délután meddig maradhat? És aludhatna itt? Azt mondja lehet hogy a szülei nem engednék. De már 14 éves

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, az a szülőktől függ. lehet, h nem engedik...
2011. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

14 évesen szerintem tök normális dolog, h barátnős pizsi partyt tart :D

miért, a szülők jobban örülnének, ha a diszkóba akarna menni?


az nem járja, hogy te mész át hozzájuk és ott alszol? hátha úgy nyugodtabbak lennének az ősök.

2011. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
53%
hát mi haverral bár mi fiúk vagyok ha csak délutánra megyünk akkor olyan du. 1-től 7-ig.
2011. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
53%
Ja és 14/f
2011. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kb. este 8-ig maradhattam - de nem azért, mert féltettek volna ott, hanem mert úgy voltak vele, hogy este 8 után már nem illik másnál lenni. Persze lehetett kivétel, ha néztünk valami filmet, stb. Ott alvást nem tudom,engedték volna-e, de nem volt rá igényem, közel laktak a barátnőim és minden nap találkoztunk. Én megengedném szerintem.
2011. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, sőt fiatalabban, mi rendszeresen egymásnál aludtunk a barátnőimmel, de ha csak átmentem, akkor szerintem 8-nál tovább nem maradhattam...
2011. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én (mondjuk fiú vagyok) már általános iskolában az első osztályokban is aludtam barátomnál, igaz anyukám ismerte a barátom anyukáját.
2011. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Anya is ismeri a barátnőm anyukáját, szoktak beszélgetni is. Csak mert a nyári szünetben jó lenne ha itt aludna, viszont a barátnőm pont nyár közepén lesz 15 éves.. Én meg iskola kezdéskor leszek 14. És azért remélem hogy 15 évesen már elengedik, pizsi-partyzni!
2011. jún. 4. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam pizsi-partyzni, elsős gimit már elvégeztem, mikor nyári szünetben akkori legjobb barátnőmnél akartam aludni, de anyám nem engedte. :S

16 évesen már igen, bár akkor sem elsőre...

2011. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó:És te hogy vélekedsz róla igaza volt anyukádnak?
2011. jún. 4. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!