Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb? nekem 4 féltestvérem van 3 lány s egy fiu. Annyi korkülönbség van köztünk apukám elsö feleségétöl lett három tesom.

Figyelt kérdés
testvéreim anyukája öngyilkos lett,rengeteget veszekedtek. és jött anyum és jöttem én. apukám és anyukám sokat veszekedtek és anyukám öngyilkos lett 36 évesen(már válofélben voltak és a mamámnál laktam anyával de apukám nem egyezett bele a válásba és én nem tudtam hogy .anyukám öngyilkos lett hanem eltitkolták elölem.)anyukámat felidegesitette apukám de nem lakhattam mamámnál mert a biroság nem engedte. én most 12 éves lány vagyok apámmal és a mamámmal élek. a mamámat( a saját annyát)is idegesiti apukám akárcsak az anyukámat. mit tegyek mit csináljak?
2010. dec. 1. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért lett öngyilkos az anyukád,mert apud nem egyezett bele a válásba?

Ma Magyarországon nem KELL,hogy mind a két fél beleegyezzen.Ha az egyik ember beadja a válópert,akkor a másik nem tehet semmit.Ha nem megy el a tárgyalásra,akkor is szétválasztják őket.

2010. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem mert felidegesitette ütötte verte de én nem tehettem semmit kicsi voltam.
2010. dec. 1. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Ezt úgy hívják családon belüli erőszak, de csak ha még mindíg ilyen verekedős. Azt hiszem anyukád nagyon egyedül van ezzel a problémával. Én nem engedhetem meg magamnak, hogy olyan javaslatot tegyek, ami ezt a családot szétszedi, mert ki fogja a gyerekeket gondozni, ha te és anyukád a testvéreddel elmentek, vagy a segélyvonalon kérsz tanácsot.

Apád egy goromba ember, nem kötelező együtt lakni vele. Beszéld meg anyukáddal és veddd rá kérjen segítséget. Ha baj van el kell mondani mindenkinek, tanárodnak, rokonoknak, szomszédoknak, hátha segítenek.

2010. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
20:14 te funkcionális analfabéta vagy? A kislány anyukája már meghalt.
2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukád mindkét felesége öngyilkos lett...?
2010. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen sajnos
2010. dec. 1. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Mi történt azóta? Hogy vagy?
2012. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Háát sajnos meghalt a mamám(merd idős volt,nem apa miatt)most ketten vagyunk wgy idejig jó volt mert apának nagyon fájt a mama halála de utána goromba lett megin ez volt 9 honapja. most mar feldolgoztam a mamám halálát.amugy 13,5 éves vagyok.
2012. szept. 21. 19:35
 9/14 A kérdező kommentje:
mármint akkor nagyobb volt a fájdalma mint h gorombáskodjon.
2012. szept. 21. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
na és most miért emelted ki? :)
2014. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!