Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak aki nem jár bulizni,...

Annak aki nem jár bulizni, nincsenek haverjai, annak nem is lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem. Nem a buli miatt, hanem mert ha nincsenek haverjaid, annak oka van. Sokkal jobb, ha vannak, mert akkor te is jobban érzed magad, nem vagy szomorú a magány miatt és felszabadultabban tudsz ismerkedni.
2011. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
De, a markoddal :D
2011. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem járok bulizni, nincsenek barátaim, haverjaim 1-2. 4 éve vagyok együtt barátommal. de ha gondolod ismerkedhetünk ha félsz h ez miatt nem lesz párkapcsolatod. nekem igazábol nem kell sok haver/barát, elég 1-2 ember. (rossz családi körülmények miatt eléggé antiszociális vagyok, de próbálok ezen változtatni):D

18L

2011. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesz!

Nem a bulitól függ.16 éves vagyok még soha életembe nem voltam buliba(kivéve utcabálkor vagy falunapon),mert nem sok fiatal van ott ahol lakom.Mégis vannak barátaim,és egy barátnőm akivel már 3 hónapja járok.Szóval ne csöggedj majd lesz ;)

2011. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én már elfogadtam ezt és nem akadok ki ezen h nincs bnőm.

Sajna igen kevés esély van arra bárki is felfigyeljen rád ha csak otthon ülsz.

Én tudom magamról.

18/F

2011. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Maximum internetről! Vagy iratkozz be vmi szakkörre / edzésre... Vagy bármilyen társaságba! Mert ahhoz, hogy a megfelelő partnert megismerd, ismerkedni kell! Egy csoda kéne ahhoz, hogy megismersz 1db lányt, és pont ő lesz a nagy ő. Persze ez is megtörténhet, de ne erre apellálj!
2011. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem járok bulizni, nincsenek haverjaim. Ellenben vannak barátaim, és a kedvesemmel belátható időn belül összeházasodunk.

22/L

2011. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a bulikban lehet ismerkedni, sőt. Én az utóbbi időben kifejezetten úgy vagyok vele,hogy a diszkó lenne az utolsó hely ahol ismerkednék. Persze, fontos, hogy emberek közé menj, de ha amúgy se vagy bulizós, akkor nem is szabad megjátszani magad. Az, hogy nincsenek haverjaid nagy baj, mivel gondolom igy nem szivesen mész el bárhová is. Erre nagyon jó az internet a te esetedbe, kezdj el csetelni barátkozás céljából, lehetőleg olyanokkal akikkel egy városban vagytok, vagy legalábbis a közelben vannak.

Én egyébként eddig az alábbi helyeken ismerkedtem úgy, hogy randi illetve kapcsolat is lett belőle.

-koncert

-internet

-vonaton

-edzőterem

SOk sikert, csak ne add fel!

2011. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két évtizeddel ezelőttig nem volt ekkora divat a bulizás, akkor ezek szerint régen senkinek se volt párkapcsolata. :D

Amúgy se a buli a legmegfelelőbb hely az ismerkedésre hanem az iskola/munkahely/közös hobbi stb.

2011. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen meg a szülők választották meg a házastársadat, mégse kéne ez ma :)
2011. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!