Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szeretnél lenni felnőtt...

Mi szeretnél lenni felnőtt korodban? Hány gyereked lesz, és hogy fogják őket hívni? Milyen esküvőd lesz (ruha, nászút, helyszín stb. )? Hol, és milyen házban fogsz élni? Akinek mindez már megvolt, azt is szívesen olvasnám!

Figyelt kérdés
Azért ebbe a témakörbe írtam, mert nem csak kamaszok válaszára lennék kíváncsi, hanem olyanokéra is, akik már mindezt átélték.
2011. febr. 5. 15:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%

Már felnőttem :) Bár még esküvőm nem volt, szóval hosszú, de nem hercegnős hófehér ruhát szeretnék, nászút bárhol, csak sós víz közelében ne (félek a cápáktól :'D), az esküvő helyszíne végülis mindegy.

Gyereket nem szeretnék.

2011. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%
OFF: Szerinted sós vizben vannak cápák?! LOL
2011. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Miért, szerinted a Dunában élnek?
2011. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Már én is felnőttem, de pontosan emlékszem rá, hgoy kislány koromban Szikora Robi felesége akartam lenni. :-)
2011. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%

hátőő :D

idegenvezető vagy újságíró

3 gyerekem lesz: Áron, Luca és Abigél :)

Egyszerű, de szép ruhám lesz, csak semmi habos izé :D nászút valami egzotikus helyen

16/:

2011. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem az első válaszoló vagyok, aki a cápásat írta, de a másodiknak írom hogy:

A cápák az óceánokban és tengerekben élnek, amelyek köztudottan magas sótartalmú vizek.

2011. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen művészeti ággal szeretnék foglalkozni.

Gyereket nem szeretnék de ha mégis lenne akkor 1fiú és 1 lány a nevüket még nem tudom. nagy esküvőt szeretnék testhez simuló ruhába, nászút valamilyen meleg helyen legyen. Egy nagy villában szeretnék a hegyeknél.

16/L

2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

23 vagyok, 2 éve volt az esküvőnk, gyönyörű klasszikus ruha, kristályokkal teli,mindent hagyományosan, magyarosan készítettünk, nyáron, ott esküdtünk, ahol felnőttem. Nászútra kicsit még spórolni kellett(önállóságra törekedtünk), olyan kalandos volt, vonattal, hátizsákkal mentünk a hegyekbe pár napra, szuper volt! Családi házról álmodunk, ami távol van mindentől, mondjuk egy tanya. Gyerekből minimum hármat szeretnénk, az elsőn most dolgozunk épp. 2 lányt, és egy fiút, a fiút középsőnek, de ez csak egy álom, örülni fogok bármilyen neműnek, csak egészséges legyen. Nevek :Sámuel, Luca, Abigél.

Neked, kérdező? :)

2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

2 gyereket szeretnék a párommal! Egy fiút és egy lányt.A fiút Botondnak fogják hívni a lényt Csengének vagy Jázminnak!

Esküvőt 2 év múlva tervezzük:Hát kb 100-150 főt szeretnénk meghívni.

Ami a ruhát illeti nekem már konkrét elképzelésem van.

Ilyet szeretnék:

[link]

Anyáék mellet fogunk élni,oda szernénk majd építkezni.

Nászutat nem tudom,de mindenképp vízközelbe szeretnénk.


És te?:)

2011. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi: *lányt!:)
2011. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!