Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szeretnél lenni felnőtt...

Mi szeretnél lenni felnőtt korodban? Hány gyereked lesz, és hogy fogják őket hívni? Milyen esküvőd lesz (ruha, nászút, helyszín stb. )? Hol, és milyen házban fogsz élni? Akinek mindez már megvolt, azt is szívesen olvasnám!

Figyelt kérdés
Azért ebbe a témakörbe írtam, mert nem csak kamaszok válaszára lennék kíváncsi, hanem olyanokéra is, akik már mindezt átélték.
2011. febr. 5. 15:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%

Filmrendező leszek, 1, max két gyerekem lesz, remélem fiúk, nevet nem tudok, félvér vagyok, ha külföldi barátom lesz, akkor nem magyar nevük lesz. Férjhez szerintem nem megyek, szeretnék egy mediterrán stílusú házat Spanyolországban, Olaszországban vagy Portugáliában.

17L

2011. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%

Hm, mi leszek ha nagy leszek? Remélhetőleg tolmács/fordító/idegenvezető, esetleg kapcsolattartó nemzetközi cégeknél. Ilyesmiben van tapasztalatom, jövőre diplomázom, 6 nyelven beszélek az anyanyelvemen kívül...úgyhogy remélem, hogy összejön :D

Hány gyerekem lesz? A jóég tudja. 3-at szeretnék, konkrétan két lányt és egy fiút. De hát ez ugye nem csak rajtam múlik :D

Hogy fogják őket hívni? Még nem tudom. Az biztos, hogy valami szép, ritkább, de hagyományos nevük lesz. Tehát semmiképp sem újonnan külföldről importált nevek, inkább régebben használt, de szép nevek :) A hűdemagyar nevek is tetszenek igazából.

Hol és milyen házban? Kezdetben nagyvárosban szeretnék élni - Pesten vagy Fehérváron, ahol kapok munkát, ha már családom és pár éves gyerekeim lesznek, akkor szeretnék egy olyan közeli faluba/családiházas körzetbe költözni, ahová jó az éjszakai közlekedés is, és nem sznob/gazdagnegyed és maximum fél óra alatt be lehet érni a városba. Szóval eleinte panel/polgári lakás, később családi ház a tervem.

22/L

2011. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

16:16-os vagyok:D az esküvő részt kihagytam!! :D Kis esküvőt szeretnék, a családnak csak azon részével, akikkel tényleg tartjuk a kapcsolatot+ jóbarátok jelenlétében. Polgárit, mert nem vagyok vallásos, és soha nem fogom betenni a lábam egy templomba sem, maximum az építészeti és festészeti alkotásokat megcsodálni benne...

Ruha...abban biztos vagyok, hogy én fogom tervezni (imádok varrni), valódi acélmerevítős fűzős lesz, és valamilyen múlt századi ruházkodási stílusra fog hajazni. A fejemen párta lesz, az is biztos:D

Nászút... nos azt nem tudom, de Amerika és a legtöbb európai ország kizárva, nem érdekelnek :D A legközelebbi helyek Európán belül, ami szóba jöhet, Svédország, Norvégia, Izland, Oroszország és Portugália :D

Tudom, tele vagyok hülye álmokkal :D

2011. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Faterom jó barátja felfigyelt a kézügyességemre még pár éve, és én pont tetoválónak készülök meg piercernek.

Ígyhát alkut kötöttünk ha itthon végzek a sulival (még másfél év) mehetek fater barátjával Berlinbe gyakorolni ill. 1 jó időre ott maradni.


Gyereket nem akarok az életembe mert csak teher lenne.

Még annyit biztosra tudok h esküvő se lesz mert pénzkidobás és nem hiszek ezekben.

Igyekszem olyan lányt választani aki 1hullám hosszon van velem.

18/F

2011. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
22%

Lakberendező szeretnék lenni. 2 gyerekem lesz,2 lányom az Alíz és Brooke. Egyszerű esküvőt szeretnék gyönyörű uszályos ruhával. Egy akkor újépítésű házban akarok élni.

13/L

2011. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi szeretnék lenni. Utazgatnék szívesen egy ideig, de bevallom én később szeretnék háziasszony lenni, anya. Az is komoly munka. És igen takarítani akarok és sütiket sütni a lányaimmal a szülinapi zsúrokra :) 17/lány
2011. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%

Jelenleg tanulok levelezőn, két szakon is, az egyikkel idén végzek.

Úgy néz ki, összejön egy meló egy klinikán (irodai munka), de szívesen dolgoznék utazási irodában vagy szállodákban is. Jövőre szeretnénk összeházasodni a barátommal és utána gyerekeket is szeretnénk, legalább kettőt tuti. 2 éve költöztünk össze (hozzáköltöztem, kertes ház, kisebb vidéki városban).

Esküvői ruhában az elképzelésem a hercegnős, de nem az a túlzott habos-babos. Nekem is egy kisebb esküvő lenne az elképzelésem, a család és barátokkal, de mivel nagy a család mindkettőnk részéről, ezért nem biztos, hogy a kis esküvő jön össze.

Két felsőfokú nyelvvizsga mellé (angol, német), szeretném letenni a spanyolt is, amit az ősszel kezdtem el, és érdekel az orosz nyelv is.

21/N

2011. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
21%

az biztos, hogy amint tehetem, elhúzok Angliába...legnagyobb álmom, hogy műsorvezető legyek. de az újságíróval, íróval is beérem. vagy esetleg étterem-tulajdonos is szívesen lennék..

ha lesz olyan hülye, aki elvesz, akkor biztos hogy hercegnős, habos-babos ruhám lesz.. nászútra meg hát.. ha nászútról van szó akkor.. talán Mexikóba mennék..vagy Argentínába..

az esküvőm helyszíne meg..áhh..hidegen hagy ez az egész. nem nagyon mozgat meg az az esküvős dolog, úgyis az egész arról szólna, hogy minden hülye rokonnal jópofizni kell. nekem az a fontos, hogy legyen valaki, aki tényleg igazán szeret és együtt élhetünk, meg persze legyenek gyerekeim. amúgy...gyereknévnek.. fiúból a Bertold meg a Miló tetszik..lánynak meg..talán a Bethany.. és mindenképp Angliában szeretnék élni, esetleg majd ha meggazdagszom egy nap, akkor Argentínában. A házam pedig nagy, családi ház lesz, ahol lehetnek kutyáim...

2011. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
82%

Szinésznő leszek és feleségül megyek Jake Gyllenhaal-hoz.

Természetesen én is és ő is sikeres és szépek vagyunk és leszünk örökké, na és szerelmesek is.

Lesz vagy 3 pulyánk és hawaii lesz minden.

2011. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A pulyák neve,ha lány akkor Dzsesszika,ha fiú akkor Renátó.
2011. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!