Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hogy adjam be...

Nagyon fontos! Hogy adjam be nekik?

Figyelt kérdés
Kezd tönkremenni a telefonom,és anyuék tudom hogy nem vennének újat,mert azt mondják hogy még működik,és túl drága. ( -.-" ) Holott másra ezerrel megy a pénz. Most van pénzem,a telóra 25 000 ft körül tudnék költeni saját pénzből,de anyuék nem tudják hogy spórolok vagy valami,azt fogják hinni hogy aputól vettem el a pénzt. :S És így nem tudok telefont venni,neten nem akarok rendelni,kivel vetessem meg? Keresztszüleimmel nem vagyok jóban,anyu barátnőjével lehet? Alap hogy már elmúlt 18. :D Csak az ő nevén legyen,vagy hogy legyen? Nagyszülők se élnek,de anyuék meg tuti nem hinnének nekem hogy hogy lett ennyi pénzem.Pedig nem szoktam nagyon költekezni,de annyi pénzt se szoktak adni,hogy így hirtelen 25 000 frintot megspóroljak.
2011. febr. 5. 20:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Forintot.*

Pedig mondom nem költekezek nagyon,szépen összegyűjtöttem.

2011. febr. 5. 20:05
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kártyás telefont magad is vehetsz, csak előfizetéseset nem.
2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Telefont neked is kiadnak. Szerződést lehet, hogy nem köthetsz, de a SIM-kártyád úgyis a régi marad, nem?
2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg te? 14 fölött vehetsz telefont.
2011. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
16L vagyok
2011. febr. 5. 20:08
 6/19 anonim ***** válasza:
És az új telefon nem foeg nekik feltűnni?
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél vaterán.
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vaterán nem veszek,neten nem jó. :S

Majd azt mondom hogy a régit használom. XD :/

De anyu barátnőjével elmehetek megvenni,nem?

2011. febr. 5. 20:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, ha előfizetéseset akarsz, azt valamiből fizetni is kell :) Ergo gondolom nem azt akarsz, akkor meg meg veheted egyedül is
2011. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
és mért be tudnád bizonyítani h te már egy ideje gyűjtöd a pénzt? :O nekem eza furi :S érdekes egy család lehetettk :S
2011. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!