Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok a balhé a családban...

Nagyon sok a balhé a családban, és mindig rajtam vezetik le a feszültséget a szüleim, hogy adjam be nekik, hogy elköltözöm, de nem albérletbe, hanem végleg, és nem akarom, hogy utánam koslassanak, viszont balhé se legyen belőle örökre?

Figyelt kérdés
Nem fognak segíteni, se anyagilag, se másképp, nem is akarom, azt se akarom, hogy tudják, hol fogok lakni, nem akarom, hogy nyomozzanak utánam, megkeserítették az eddigi életemet, már ott tartok, hogy kihagy a memóriám, nyugalmat szeretnék végre. Majd én keresném őket, ha már feldolgoztam valamennyire, és telefonon meg neten elérnének, de a tartós személyes kontaktust szeretném egy darabig majd kizárni.
2009. febr. 27. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán először költözz el, majd hívd fel őket telefonon hogy közöld ezt a tényt, és mikor elkezdenék mondani a magukét, csak simán tedd le a telefont.
2009. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Ha aggódsz a reakció miatt, ne adj alkalmat a reakcióra.

Mi kisbabával költöztünk el az anyóstól már vagy 10 éve. Tudtuk, hogy mikor megy el órákra, két autót előre odaszerveztünk, és mire hazaértek, már hűlt helyünk volt. Úgy viselkedett az anyós (após nem, de ez most részletkérdés), hogy ezt kellett tenni. Fél évig nem láthatta az unokát, aztán amikor láttuk, hogy magába szállt, akkor már engedtük.


Ez egy picit másik helyzet persze, de valóban így kell, aztán majd elgondolkoznak, hogy hogyan is kellett volna....

2009. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudsz elni egyedul, ha fenntudod tartani magadat, akkor menjel! Koltozz ki kulfoldre ha tudsz, ott nem tudnak utolerni, nyomozgatni, zaklatni. Mennyi idos vagy, dolgozol?
2009. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, költözés majd egy x városból feladott levél (vagy e-mail), hogy élsz és jól vagy, de eleged volt belőlük. Majd pár hónap múltán találkozhattok (már ha akarsz és ők sincsenek kiakadva már rád), de egy semleges városban, nem ott ahova költöztél.
2009. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom menj el, a saját érdekeidet nézd.

Az, hogy ők a szüleid egy biológiai tény, azt sugallja a társadalom, hogy hálásnak kéne lenned... persze, de nekik meg nem kéne téged piszkálni, és látod, őket nem érdekli, hát akkor Téged se érdekeljen.

SZóval nyugodt lelkiismerettel kezdd el a saját életedet! Drukkolok!

2009. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok, most váltottam melót, ahol annyi a nettóm, mint az előzőben a bruttóm volt (amiből lehetetlen lett volna), így több lehetőségem van, és meg tudok élni, plusz egy ismerősöm bérelné a lakáska másik szobáját, így könnyebb is lenne az anyagi rész.
2009. febr. 27. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Bnőm pont annyi idős volt mint most te amikor lépett.Semmi cim egyszerüen elpakoltuk őt.
2010. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!