Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim semmiben nem képesek egyetérteni? Hogy bírjam ki ezt? 17/L

Figyelt kérdés

ha egy film tetszik apámnak és nekem is- azt el sem mesélem anyámnak úgysem szeretné.

ha apám szerint elmehetek 1 buliba mert jo ha társaságban vagyok anyu tuti nem enged el mert "nem vagyom olyan állapotban".

ha anyu elvisz kinenziológushoz de nem ér semmit és csak pénzkidobás, apa tuti megmondja ( de csak nekem) hogy "jah hát ő azért sejtette ezt..".

ha apa elvisz egy pszichiáterhez aki gyógyszert ír fel amitől csak még szarabbul leszek anya tuti megmondja de nem csak nekem hogy "ezt ő az elejétől tudta hogy nagyon rossz ötlet".

anya apát hibáztatja, hogy kis koromban nem törődött velem és azért vannak most gondjaim, apa anyát hibáztatja hogy mindig is túlzottan féltett és ez az oka mindennek.

ha anyával beszélek-vele értek egyet. ha apával-akkor vele.

több éve elváltak már de mégis ez megy és nem bírom már! ötletek?????hogy bírjam ki?


2011. febr. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A szülő is csak ember! Nyílván ezért váltak el, mert ők sem bírták. Ilyenek. Szeresd mindkettőjüket és gondolj részvéttel rájuk. Ne teregesd ki egyikük gondolatait a másikuk előtt. Fogadd el, lépj túl rajta, kész, ennyi.
2011. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szüleidnek te egy gumilabda vagy amivel egymáshoz dobálózhatnak...
2011. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mi az a kinenziológus?
2011. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek voltak a szüleim, van is egy bevált módszerem: csak olyan dolgokat meséltem nekik, amelyek nem kötődtek a másikhoz. Ha pedig rákérdeztek: "Anyád - apád ugye... ?", hárítottam, vagy azt mondtam, amit hallani akartak. Csodaklassz gumilabdának lenni, ha majd nem megy tovább, oszd ki őket (én ezt már akkor tettem meg, mikor önálló voltam, így volt hova hazamenni, ők meg rágják csak meg, amit kaptak)! Hozzáteszem, tisztelem a szüleimet, de mindennek van/volt határa!
2011. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csodaklassz gumilabdának lenni - ironikus értelemben
2011. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen értettem:). köszi asszem tényleg ez az egyetlen megoldás.

kineziológus= [link]

2011. febr. 6. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy köztük már megszakadt az a kapcsolat, amiből te is születtél, de téged mind a ketten szerethetnek, mert foglalkoznak veled.

Fogadd el, hogy két külön ember, ezért reagálhatnak teljesen máshogy. Neked nem dolgod köztük rendet teremteni, és ha nekik nem sikerült, hiszen elváltak, sajna te sem tudod visszacsinálni.

Próbálj rájuk külön-külön gondolni, és nem egybe.

Kezeld őket anyudnak, apudnak, de ők már nem az az egy, amire te vágysz. Ha az lenne, együtt élnének, és nem vitáznának.

Egyébként említetted már otthon, hogy ez neked kellemetlen?

2011. febr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen már mondtam és anyu szerint is rossz...de azért nem változtatnak rajta:S
2011. febr. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!