Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak azért nem választana...

A férfiak azért nem választanak maguknál lényegesen szebb nőt, mert semmiben sem szeretik ha a nő felülmúlja őket?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen, mert látom a páromon is, mekkora hatással van rá egy-egy gyönyörű nő, és mégis azt hajtogatja, hogy neki nem kéne olyan szép. És arra gondoltam, itt nem pusztán arról van szó, hogy mindenkitől félteni kéne egy olyan szépet, hanem arról is, hogy egy férfi minden téren nyeregben akarja érezni magát a nővel szemben. Okosabb, erősebb, gazdagabb, sikeresebb és szebb akar lenni. Én legalábbis azt látom, ha ezek bármelyike fordítva van, az súlyos önértékelési zavart okoz a férfinek.

Férfiak, jól látom én ezt???


2011. jún. 25. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Az én férjemnek nincs önértékelési gondja és büszke rá, hogy csodaszép felesége van :))

Szerintem ez max. olyan férfiaknál jelenthet gondot, akik nem bíznak önmagukban, azt hiszik nem elég jók egy szebb nőnek.

2011. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

"látom a páromon is, mekkora hatással van rá egy-egy gyönyörű nő, és mégis azt hajtogatja, hogy neki nem kéne olyan szép"


Magyarul rondának tart téged:D

2011. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Szerintem a pasik először mindig a szebb nőket nézik ki maguknak,legyen az ő kinézetük akármilyen átlagon aluli is. Velem már annyi rondaság akart kikezdeni,akikről úgy gondoltam,hogy na azért ettől jobbat érdemlek(nem vagyok világszépe,de azért annyira csúnyának sem tartom magam,hogy Quasimodo-né legyek),azért a pasik többségének jóval nagyobb az önbizalma,mint a nőké.


26/N

2011. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tart rondának, szépnek tart, de mindketten tudjuk, hogy attól még nem vagyok szupermodell. És mivel nem vagyok az, nem értem, miért nem választ olyat.

Ha azt mondaná, hogy szupermodell vagyok, az mitől lenne jó?

Vannak nálam szebb nők és erősen kétlem, hogy itt mindenki olyan gyönyörű, hogy nincs nála szebb senki. Mégis választja őket egy férfi.

2011. jún. 25. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig ilyesmi nem tűnt fel. Viszont az igen, hogy a férfiak (néha? sokszor?) azért választanak gyönyörű nőt (már aki megteheti), hogy trófeaként mutogathassák.
2011. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyébként elsőnek én is így fordítottam le a mondatát, ahogy a 19:29-es nagy örömmel tette.

Sokat szenvedek emiatt, mert valóban sok mondata lefordítható így. De mivel általam gyönyörűnek tartott lányokra is mondta már határozottan, hogy nincs bennük semmi különös, valamint csakis azért mond ilyeneket a bombanőkről, mert tudja, hogy rondának tartom magam, nem tudom biztosan mi az ő véleménye. Persze jobban esne, ha azt mondaná, gyönyörű vagyok, de nem mondja. Szebb meg nyilvánvalóan van nálam, tehát van mire reagálnia.


Hát lehetséges hogy mégis rondának tart. Egyébként az is vagyok.

2011. jún. 25. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:

19:29-es vagyok


Na, nem akartam bántó lenni (tudom kicsit nyers a stílusom), csak nekem ez jött le abból amit írtál. Nyilván a realitás talaján kell maradni, de akibe én szerelmes vagyok, azt gyönyörűnek látom és elolvadok tőle (hiszen, ha nem így lenne, nem akarnám, hogy a párom legyen). Volt olyan barátnőm, akire minden haverom azt mondta, hogy "elmegy, átlagos", nekem meg tökéletes volt és nem is kellett volna más nő. Szóval én csak magamból indulok ki.

2011. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is így gondoltam, hogy legalább neki lehetnék csodaszép. De tutira nem lát annak. De ő nem az a nagyon szerelmes fajta. Észrevettem, hogy nincsenek szélsőséges érzelmei. Sose dühös, pont ezért imádom, mert olyan az én szélsőséges életemben, mint egy nyugodt sziget. Tőle nem kell félnem, hogy valaha megüt, egyszerűen nem lehet feldühíteni. A focimeccset apám végigordítja, a párom egy mukk nélkül nézi végig, azt hinnéd, nem is köti le, pedig évekig a foci volt az élete.

Nem depressziós. Néha úgy érzem, nincsenek érzései és ez olykor ijesztő a számomra.

De annyi szeretetteljes megnyilvánulása van felém, hogy azt fel se tudnám sorolni.

Ő olyan józan az érzéseiben. Soha nem szeretett bele senkibe első látásra, pedig rengeteg fiatal szép lánnyal dolgozik egy helyen. Tehát nem az a fajta, akin nagyon el tudnak uralkodni az érzések.

Ha tudnám, hogy tudna úgy szeretni ész nélkül egy lányt, hogy szebbnek lássa bárkinél, azonnal elengedném. De szerintem nem tud.

2011. jún. 25. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Véletlenül se vedd provokálásnak, de biztos, hogy van olyan ember, akiben nincs szenvedély? Mert ahhoz, hogy valakit ész nélkül szeress, csak őt lásd magad előtt, bizonyos fokú szenvedély kell a másik iránt. Az a bizonyos láng. Van olyan ember, akiben nincs ez meg? Persze én ezt azért írom, mert nem tudom elképzelni. Esetleg nem lehet, hogy te érzed magad kevesebbnek mellette?
2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés olyan férfi van, aki annyira hiú, hogy szebb akar lenni a párjánál. Arról lehet szó, hogy egy nem annyira szép nőnek lehet az önbizalmával játszani. Tisztára nyalatják a popsijukat, mert tudják, hogy a nő önbizalma tőlük függ, és nem hagyja el őket.
2011. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!