Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájhat a családomnak az...

Miért fájhat a családomnak az hogy le akarok telepedni végleg külföldön, miközben bunkók velem semmiben sem vesznek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 00:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja azt lefelejtettem hogy én voltam mindig a fekete bárány és vagyok is,mindig engem piszkáltak ha valami gond volt,mindennek én voltam az oka általában.Többek közt ő miattuk is szeretnék elmenni mert már kikészültem tőlük!
2011. jún. 8. 00:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amit írtál.

Mert bunkók veled és semmibe vesznek, ezért nem akarják azt, hogy Neked jó legyen.

Továbbá, ha elmégy, akkor nem lesz kivel bunkózni, nem lesz kit szívatni és kibeszélni. Csak elképzelem, de nekem ilyesmi a bunkózás.

Úgyhogy ezért.

2011. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:37


Érdekes!Csak nem akartam leírni,amig nem jön egy válasz legalább!Most legalább kaptam egy megerősittést!

Köszi a választ!


De ez mire jó nekik?

2011. jún. 8. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha végleg letiplizel akkor kivel fognak bunkózni és kit fognak semmibe venni?

Ha egy normális szülőnek kivándorol a gyereke akkor azért fáj mert csak ritkán láthatják, nem lesz már része a mindennapi életüknek, és nem lehetnek mellette ha baj van.

Nem tudom mi a pálya a szüleiddel, de az ő esetükben nem lehet valami nagy fájdalom inkább csak düh. Ha eddig te segítettél nekik és volt akibe belerúgjanak akkor ez most elúszik.

2011. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam hogy ez mire jó nekik valójában hogy mindig engem csesztetnek?Akkor én egy ilyen lelki szennyes lehetek nekik vajon?
2011. jún. 8. 00:40
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy játszma.


Sok ilyen család van, ahol így le vannak osztva a szerepek, mindenki játssza a magáét, és valakinek kiosztják a "fekete bárány" szerepet.


Ebben az esetben Te voltál az.


Gondolj bele, ha elmégy, akkor borul a családi egyensúly.

Sz.ar egyensúly, és beteges, de mégiscsak egyensúly.

Ha az egyik szereplő kiesik, akkor nem lehet mindent tovább csinálni úgy, mint eddig, hanem változtatni kell esetleg.

Mint, amit írtam: pl.nem lesz kit szidni, vagy kire fogni a bajokat.

Eddig sem Te voltál a baj oka, csak rád fogták, de most már nem lesz Kire fogni.

És nem lesz kit szidni, vagy kin kitombolni a feszültséget.

2011. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért jó nekik mert ők ilyen alacsony szellemi, érzelmi szinten leledzenek és nekik ez a természetes. Nem kell hogy megérts őket, mert ők se értenek téged és nem is akarnak.

Lépj tovább sok embernek vannak kibírhatatlan szülei.

Menj és éld az életed nehogy már rájuk menj idegileg.

Én is az anyám miatt szedek nyugtatót csak nekem semmi lehetőségem lelépni inkább elengedek mindent a fülem mellett. Nálunk azért más a helyzet mert ő nem bunkó, csak elviselhetetlen az értetlenkedős, maradi,

szurkapiszka, mártír természete. Ha nem szólok hozzá nyugi van. De egy bunkóval más azért a helyzet.

2011. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mint, amit írtam: pl.nem lesz kit szidni, vagy kire fogni a bajokat.

Eddig sem Te voltál a baj oka, csak rád fogták, de most már nem lesz Kire fogni.

És nem lesz kit szidni, vagy kin kitombolni a feszültséget.



Ok ezt valahol eddig is sejtettem!De ezek olyan gátakat rakott belém hogy néha úgy érzem hogy én tényleg egy hülye vagyok és nekem semmi nem jöhet össze és tényleg mindig én vagyok a hibás!

Van erre egy mondás.Ha azt mondják neked hogy hülye vagy és ezt hallod évekig,akkor tényleg elhiszed hogy egy hülye vagy!

Na én most ezt érzem!!!

Nem tudom hogyan lehetne ezt a gátat oldani magamba?!Hogyan tudnám az önbizalmamat növelni?

2011. jún. 8. 00:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

0.44 vagyok.


Úgy erősíts meg magad, hogy csináld azt, amiben TÉNYLEG jó vagy.

Csinálj mindent önállóan, főzzél, vásárolj, intézd a dolgaidat, mindent csinálj magad, így erősödik az önbizalmad.

ÉS mondom, keresd meg azt, amiben igazán jó és tehetséges vagy, így bejönnek azok az emberek az életedbe, akik el fognak ismerni.

De járhatsz pszichológushoz is, hogy a végére járj ennek a történetnek közted és a családod között.

Sok sikert!

24/L

2011. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked eddig sem lehetett valami nagy az önbizalma ha így le tudtak darálni dehát végül is nekik ez a céljuk hogy lebutítsák az embert hogy mindig ott legyen nekik kéznél. Egy dolgot tehetsz és ez szerintem hasznos: Van egy tiszta rálátásod a dolgokra tehát tudomásul kell venned hogy mindezt olyan emberek mondják akik nagyobb tahók mint amilyennek téged be akarnak állítani tehát minek is adnál a szavukra? Ezeknek az embereknek kell hinned? Ugyan már honnan tudnák ők hogy ki a hülye hisz saját magukon se veszik észre. Inkább szánnod kell őket és tudatosítani magadban hogy neked van igazad nem nekik.

Csak magadnak kell bizonyítanod őked nem kell meggyőznöd mert úgyse menne. Nekik az lenne az örömünnep ha felsülve kullognál vissza hozzájuk. Ha sikeresen helytállsz az csak szálka lesz a szemükben. Ezért kell őket kiiktatni az életetből. Az ember döntse el kinek hisz: olyanoknak akiket tisztel és akire felnéz vagy olyanoknak akik nem érdemlik ki semmivel a bizalmad. Mitől lenne nekik igazuk? Mitől olyan okosak? Attól hogy a saját gyereküket elüldözi maguk mellől? Nehogy már Te érezd magad hülyének ez viccnek is rossz. Legyél büszke arra, hogy nem vagy olyan mint ők. Ez mind fejben dől el. Irreális érzésekre hallgatsz vagy a józan eszedre. Ki mondta még rajtuk kívül, hogy hülye vagy? A fél falu? Persze hogy nem na erről van szó.

2011. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!