Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájhat a családomnak az...

Miért fájhat a családomnak az hogy le akarok telepedni végleg külföldön, miközben bunkók velem semmiben sem vesznek?

Figyelt kérdés

én voltam mindig a fekete bárány és vagyok is,mindig engem piszkáltak ha valami gond volt,mindennek én voltam az oka általában.Többek közt ő miattuk is szeretnék elmenni mert már kikészültem tőlük!


Bocsi ha még egyszer kiírtam ezt a kérdést,csak tegnap alég későn tettem fel a kérdést,így nem túl sok választ kaptam!


2011. jún. 8. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem a legjobb a viszonyotok de fontos vagy nekik, és féltenek ezért nem szeretnék hogy külföldre menj! Gondolj bele, ha már voltál is kinnt akkor is több száz kilóméterre lennél tőllük, és félnének hiszen ki tudja mi történik veled vagy hogy meg tudod e majd állni a helyed?

Hány éves vagy és milyen nemű ha megkérdezhetem?

2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hím ivar szervel rendelkezem:) és 27 vagyok!
2011. jún. 8. 21:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja nem hiszem hogy féltenek!Sajnos én inkább csak irigységet vélek felfedezni,ugyanis nem tini vagyok és ráadásul nem is nő!Attól félnek hogy nem lesz kiről csámcsogni és nem lesz kit hülyének nézni és nem utolsó sorban cseszegetni!
2011. jún. 8. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Hmm nem ismerem a családodat, de ezek szerint nincs könnyű dolgod. Akkor sajnos ötletem sincs miért akarják hogy itthon maradj. Mi van akkor ha valamiféle biztonsági érzetet adsz nekik?! Ha 27 éves férfi vagy akkor lehet hogy úgy vannak vele hogyha ne adj isten történik valami akkor te ott leszel nekik.

az első válaszoló vagyok.

2011. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ismerős érzés. menj nyugodtan, én is megyek, ahogy tudok. lehet,h (hülyeség) azért, mert utána nem tudnának kit csesztetni :)
2011. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mert utána nem tudnának kit csesztetni :)



Én is arra gondoltam!

2011. jún. 8. 21:23
 7/14 A kérdező kommentje:
Félteni biztos nem féltenek hogy azért ne engednének el,inkább szerintem nem tudnak majd kit cseszegetni!
2011. jún. 8. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok. félreértettél. úgy értettem hogy nem téged féltenek hanem ők félnek. nem attól hogy mi lesz veled hanem attól hogy mi lesz velük ha történik valami a családban? például hirtelen valamire nagy szükségű pénz kell és amíg te ott voltál nekik betudtál szállni a pénzbe és könyebben elő tudtátok teremteni azt a pénzt. de nem feltétlenül pénzről van szó, akármiben tudtál segíteni ha hirtelen kellett egy 27 éves férfi... szóval úgy gondoltam amit írtam hogy attól félnek hogy nélküled nem lesz könnyű megoldaniuk az esetleges problémákat!

(első válaszoló)

2011. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mennyire igaz előző

nagyon sok helyen a gyerek előre menetelét, fejlődését csupán önzőségből gátolják ám!

de szóba jöhet az irigység is, stb

ha mindig is lenéztek, hát nem akarnak felnézni rád majdan.

ez olyan dolog, mint saját hibánkat belátni sem nagyon akarja senki.

2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kit cseszegetni.Igenis kell egy fekete bárány akin kiélhetik a gonoszságukat.Lehet hogy anyagiak miatt sem akarják h menj,meg lehet hogy be is sz@rnak az irigységtől hogy neked van ilyen lehetőséged,nekik meg nincs.
2011. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!