Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit csinálhat...

Ilyen helyzetben mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A párom nem volt nálunk kb. 6-7 hónapja. Lényegében azért mert a szüleim utálják, nem ilyen embert képzeltek el mellém, ezért meg se próbálják elfogadni.


Nyáron még amikor jó idő volt elvoltunk kint a szabadban is, sokat kirándultunk, fürdeni jártunk stb, de most, hogy itt a rossz idő, nem szívesen vagyok kint.


Csak heti egyszer tudunk találkozni a távolság miatt, és mindig ő jön hozzám hiszen nekem nincs keresetem, iskolába járok, így nem lenne pénzem elmenni hozzá.


Tegnap megkérdeztem, hogy szeretne-e hozzánk jönni, azt mondta, hogy tudja, hogy utálják ezért neki ez kellemetlen, nem szívesen jönne.


Mit csináljak? Milyen megoldása lehet a problémának? Nagyon rossz ez így.


2011. okt. 9. 19:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Beszéld meg a szüleiddel, hogy neked fontos a párod, és hetente 1X próbálják meg tolerálni, ez igazán nem nagy kérés.

Amúgy mi a kifogásuk ellene?

2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ez őket nem érdekli. Azt mondják, ő csak egy idegen, miért ragaszkodok hozzá, nem jelent ő nekem semmit, meg, hogy ők nem fognak jópofizni, az ő házukban ne én határozzam meg, hogy mit tegyenek...


Azért utálják, mert szerintük nem illünk össze, ő külsőre csúnya, nem keres több százezret havonta, csak 130-at.


Ezek a kifogások ellene.

2011. okt. 9. 19:09
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Eztán hetente egyszer te menj a barátodhoz.
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges, úgysem fognak engedni a szülők. Már csak azért sem. Sajnos marad a séta vagy egy teázó/kávézó, esetleg mozi. Végülis télen is kell a levegőn lenni.
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
hány éves vagy?
2011. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg akkor ha a szüleid nincsenek otthon.

Vagy szervezz nekik közös programot és hívd el a párodat( bár ez kicsit feltűnő)

Esetleg ha a párod elmegy hozzád,akkor ne vidd haza a szüleidnek,csak sétáljatok a városban vagy valami:S

2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hát ez nem túl sok. :(


Akkor marad az autó meg a várakozás amíg be nem fejezem a sulit. :S


Köszi a válaszokat.

2011. okt. 9. 19:13
 8/29 A kérdező kommentje:

A szüleim folyton itthon vannak...


Még köszönni se nagyon szoktak neki, és az egyetlen közös program is kudarcba fulladt, anyu ellenségeskedése miatt.


20 éves vagyok.

2011. okt. 9. 19:15
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló cipőben voltam én is. engem is utáltak. és nagyon rosszul viseltem.Fájt hogy a párom nem áll ki mellettem. még akkor is ha veszekednie kell értem .nagy volt nálunk is a távolság de mi megoldottuk úgy hogy jött ö hozzám. napi 4 órát utazott- de egyszer csak nyertek a szülök idővel 3 év után, nem hiszem hoyg sokáig fent tartható az állapot- mert mindig mikor kicsit összekaptunk máris duruzsoltak a fülébe hoyg nem neked való nem illetek össze jobbat érdemelsz stb. és ez csak még több vezsekedéshez vezetett és később szakított is velem.:( szerintem állj ki mellete ha komolyan vezsed. ha a szüleid szeretnek ugy is megbocsájtják később ha netán még is szakitanátok-
2011. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Költözzetek össze
2011. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!