Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves leányok és fiúk...

Tizenéves leányok és fiúk anyjai, apjai szokták nézegetni gyermekük közösségi oldalát?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért?

Ha egyszer "véletlenül" megnézed és olyan képeket találsz ott, ami erkölcstelen mit teszel?

Ha lányod/fiad fölkerül a napiszarra ill. más hasonló oldalakra, és a segítségedet kéri mit teszel?


2011. febr. 6. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nincs gyerekem, és lehet, hogy kicsit offolok, de szerintem van annyi eszük, hogy elmennek netkávézóba vagy olyan vk gépéről neteznek, ahonnan nem buknak be. Amúgy hidd el, többet tudnak az informatikáról, mint a felnőttek! Törölheti a böngészési előzményeket, stb. Sose fogsz rájönni, csak ha pl. a napiszaron látod...
2011. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem szoktam nézegetni, de néha azért rámegyek, hogy miket tesz fel magáról. Még soha nem fordult elő, hogy erkölcstelen képeket találjak a gyerekeimről, nem úgy neveltem őket. Ha viszont megtörténne, természetesen leszedetném azonnal velük.

Ha pedig valaki visszaélne a fotókkal olyan pert akasztanék a nyakába, hogy arról koldulna.

2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
32%

ribanc a lányod ((((((((((((((((((((((((:

egyébként ha felkerül napiszarra akkor nemtudsz mit tenni az ott marad sajnos ezvan..

2011. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
vicces lenne ha a szüleim nézegetnék az oldalom.Nem bizol a gyermekedben ?
2011. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szokatam nézegetni, mert a képekhez rendszeresen írunk komikat.ha segítséget kérne, akkor természetesen mellé állok, és együtt megoldjuk.

Ha erkörcsten képet találnék, akkor nagyon meglepődnék az biztos...

Nyilván rögtön le vetetném onnan vele.De hála az égnek nem ilyenek a gyerekeim.

2011. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én facebookon szoktam levelezni a lányommal, mert én írok neki, ő meg válaszol a telefonján, mikor suliban van. Nem szoktam nézegetni, hogy mit tesz ki, de a képeit néha megnézem és büszke vagyok, hogy milyen szép. Nem tenne ki magáról semmi erkölcstelenséget, nem úgy neveltem.
2011. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

A közösségi (facebook, iwiw) oldalra felrakott képekről beszélt a kérdező pl. [link] [link] , amúgy félpucéran chatelni nem valószínű, hogy netkávézóban fognak.

De amúgy böngészési előzményeket megnézni nagy parasztságnak tartom.

Közösségi oldalakat pedig nem ártana minden szülőnek megnézni, mert tényleg vannak akik túlzásba esnek (kortól függetlenül).

Napiszarra felnőtt emberek is ki szoktak kerülni pl. [link] [link] , mert pl. ugy gondolják megosztják az egész világgal a mellüket, a strandon, vagy szoptatás közben, vagy épp a még lila véres újszülöttről pakolnak ki képeket és egyebek, ami utolsó sorban közösségi oldalra tartozik.

23N

2011. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Persze, az "egész világ" láthatja, miért pont én ne nézhetném meg?

Remélem, sikerült megértetni vele, miért nem csinál magáról ép eszű ember erkölcstelen fotókat, és milyen visszaélésekre ad lehetőséget.

Tehát: nem tartom valószínűnek, hogy napisza.rra vagy tündérmackóra felkerül. :)


Aki szerint gáz: mivel egy gépet használ az egész család, és egyelőre a mi fizetésünkből vettük, nem a gyerek vette magának a saját keresetéből, azt nézek meg rajta, amit akarok.

Azt meg megnézném, hogy egy netkávézóban csinál magáról aktfotókat, webkamerába maszturbál, vagy meztelen képeit töltögeti fel valaki. :) Mondjuk ahhoz is ész kell, hogy ezt otthonról megtegye.


Akinek nincs takargatni valója, azt nem érinti kínosan, ha belenéznek a gépbe. Ennyi.

2011. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nahát, nekem akár a vérem, akár nem, ha ilyen egoista pucsítós 14 éves lányom, vagy fiam lesz biztos, hogy nem szólok hozzá jó szót, amíg meg nem változik, és ha betölti a 18-at mehet Isten hírével a világba, biztos megél magából... Ha meg fölkerül egy napiszar-szerű oldalra, hát viselje a következményeit. Megérdemli.
2011. febr. 6. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy a netes előzményeket megnézni szemétség, igen az, fenntartom a véleményem, mert pl. én itt gyakorin beállítottam automatikus bejelentkezésre az emailem és jelszavam amikor még közös gépet használtunk, mert feltételeztem, hogy a családból senki nem fogja nézegetni, hogy egy anonim oldalon milyen tanácsokat adok pl. szerelem,szex témakörben, de megnézték, apám, haragszom is miatta, mert szerintem semmi köze hozzá, hogy én mit írogatok ki magamból a magánéletemről (21 éves voltam), ez ugyanaz a szint amikor valakinek az e-mailjeit, vagy naplóját elolvassa egy szülő. A magánélet megsértése.

A közösségi oldalakat nyilvánosak, amit oda kirak valaki, azt akarja, hogy mindenki lássa, innentől kezdve nyugodtan megnézheti bárki, a szülő is és nézze is meg, de egyéb dolgaihoz "nincs köze" véleményem szerint (még ha ő fizeti a netet és veszi a lapot a naplóba is akár).

A sok exsunás kép meg nem webcamerával születik az esetek többségében. Inkább erkölcsileg kellene belenevelni a gyerekbe, hogy nem fotozgatom magam pucéran, és másnak sem engedem, és több éves kapcsolat után sem küldözgetek magamról ilyen-olyan fotokat...az ilyen nők/férfiak, akik hagyják magukat pucéran fényképezni (tök mindegy mennyi idő után) számomra erkölcsileg nullák.

23N

2011. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!