Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot szervezzek,...

Milyen programot szervezzek, h kicsit összebarátkozzunk?

Figyelt kérdés
külföldön vagyok, vannak már ismerőseim, de valahogy nem hatalmas nagy barátságok(nyilván). Arra gondoltam, h kicsit jobban összebarátkozhatnánk, ha jó közös programokon vennénk részt. Ők nyilván nem sok ilyet szerveznek mert ezer másik barátjuk van(pár hetente csak, akkor engem is hívnak), én most egy konkrét társaságról beszélek, ahonnan pár embert elhívnék valahova. Szerintetek? Sajnos a közös főzőcskézés, társasozás nem jó, mert nem tudom őket fogadni. Milyen programra jönnének el, vagy TE milyen programra mennél el?
2011. febr. 6. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. kirándulni egy közeli (vagy időtől/pénztől/kedvtől függően távoli) városba.
2011. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kirándulás tényleg nagyon jó ötlet!


Bár én szerintem nem bonyolítanám túl, elhívnám őket sörözni(vagy borozni, vagy mit szeret, lényeg, hogy iszogatni) egy közeli, kulturált pubba.


Iszogatás közben nagyon jókat lehet beszélgetni, ráadásul egy idő múlva a hangulat is egyre jobban oldódik.

2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menjetek el golfozni vagy bowlingozni, azt sokan szeretnek és nem baj ha nem tudnak, úgyis előbb-utóbb belejönnek
2011. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!