Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bona Sera! Hogyan szervezzek...

Bona Sera! Hogyan szervezzek meg egy nagy családot, a keresztapa mintájára?

Figyelt kérdés

Engem a szüleim mostohán kezeltek, és még a házasságomat is tönkretették. Ki akarnak semmizni az örökségből is. A nejem miattuk ment el, és a gyerekeimet nem láthatom már 6 hónapja. A bíróság, a gyámügy, és a rendőrség tehetetlen..iletve az anya, az exem oldalán áll.

Közben az exnejem a szeretőjével gyaláz, és röhög ..a gyerekeket ellenem neveli. Minél előbb meg kell szerveznem a keresztapa mintájára egy erős családot..de még nincsen elég pénzem. 5 éven belül keresztapa akarok lenni, és gazdag, és akarok 3-5 férfitestvért, és egy új feleséget is. Még csak 40 vagyok, jó erőben. Szólítsatok Michael -nek.


2011. szept. 10. 21:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
szólits Kit nek Michael!
2011. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Michael, az elmegyógyászaton ilyenkor nem fújtak még takarodót?
2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
És vendettát követsz el a családodon. Elsőnek utazz ki egy hajó fenekén Amerikába, menj el eladónak, és közben ölj meg kis főnököket. Ja, de ha nem vagy olasz , akkor vissza minden, álmodozz csak.
2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

majd én is beléphetek?


én leszek Sonny

2011. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nagy arcok vagytok, kíváncsi lennék a helyemben mit tennétek...amikor a gyerekedet nem láthatod, és a zsaru is szétárja a kezét. Különben írjatok amit akartok, nem érdekel már.
2011. szept. 10. 21:13
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Én sem engedném látni neked, ha így át van kattanva az agyad.
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Megcsinálomm nélkületek is. Jó éjt, segítőkész magyarok.
2011. szept. 10. 21:15
 8/39 reptoid ***** válasza:
100%
Mondjuk nyírd ki magad, aztán átvehetné egy rokonod a család szervezését. Ez jó nyitójelenet lehetne...
2011. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Mondtam én, hogy ilyenkor már lámpaoltás szokott lenni a gyogyóban...
2011. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Michael, a mellszőröd csak úgy karistolja a szélvédőmet, gyereeeeee, mondd hogy K.I.T.T, mondd a nevemeeet!


:D :D :D

2011. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!