Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzek egy romantik...

Hogyan szervezzek egy romantikus estét?

Figyelt kérdés
párommal már együtt élünk, de mostanság alig van időnk a romantikára, az együttlétre. arra gondoltam, ma este, mivel hamarabb megyek haza, meglepem egy romantikus estével. mit főzzek? gyertyát gyújtok meg veszek pezsgőt, meg sexi ruci, sexi fehérnemű. és azonkívül? valakinek valami jó ötlet? vagy esetleg valami játékos vicces ötlet? vagy romantikus? vagy bármi?
2010. aug. 10. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírom Neked egy ilyen "szervezett" romantikus estét :)

Mi is együtt élünk már,így nehezebb... írtam neki egy sms-t délelőtt, hogy "randizunk ma este xy helyen, este 7kor tali" előttünk egymásnak pár sms-t, én már reggel elvittem a ruhám, meg a pipere cuccaim otthonról, és egy barátnőmnél öltöztem fel, és ott találkoztunk, ahol megbeszéltük... kellemes vacsi, borozgatás, otthon folytattuk.... a szexi ruci alatt szexi fehérnemű...kényeztetés... hm, jó volt együtt...:)

A többit úgyis te tudod mit szeret :P

2010. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huuu ez nagyon jó ötlet!!!! már írok is neki! köszönöm szépen!
2010. aug. 10. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!