Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a reggeli készülőd...

Normális ez a reggeli készülődéses hülyeség nálunk?

Figyelt kérdés
Megy a veszekedés a fürdőn,wc-n 1 óra alatt akarunk 3man elkészülni. Ált én szívom meg ennek a levét azért mert én iskolás vagyok én rá érek... mikor meg kapom azt hogy miért kések 10-15 perceket első óráról akkor meg ők vannak felháborodva.Milyen világ már ez?
2011. febr. 7. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Senki sem akar koszosan, ápolatlanul bemenni a munkahelyére, így érthető. Egyébként rendszert kell csinálni. Negyed órát kap mindenki, így belefértek az időbe, és annyi idő alatt könnyedén le lehet zuhanyozni, fogat mosni, belőni a sérót, felkenni a sminket.
2011. febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy szarás kb 3 perc. Egy zuhanyzás is annyi. Fogmosással mondjuk 5. Öltözés, fésülködés is 2-3 perc. Tehát egy óra alatt 3 ember (á 20 min) lazán el kell tudni készülni. Ha nem megy, akkor meg korábban kellene valakinek kelnie és a többiek előtt intézni.
2011. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 gyerek van (iskolástól a középiskolásig) meg mi ketten, és reggel 1 óra alatt elkészülünk veszekedés nélkül - egyszerüen csak mindenki igyekszik, és senki sem sürgeti a másikat. Ebben az 1 órában még reggelit is készitek mindenkinek, és meg is reggelizünk (leülve az asztalnál, de azért nem húzva az idöt, de nem is kapkodva)
2011. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"Egy szarás kb 3 perc. Egy zuhanyzás is annyi."


gyere és ezt magyarázd el páromnak...


megértelek kérdező...

mi ketten vagyunk,de pasi léttére párom reggel majd 1 órára elfoglalja a fürdőt,és utána már a szagok miatt bemenni se lehet...

igy én amig ő megissza a kávéját,megyek lezuhanyzok,töbit meg megcsináltam,hogy a szobában is tudjak


kelj 10 perccel előttük,és te vagy kész leghamarabb,utána meg elsminkelgestz,öltözöl,akármi amihez nem kell fürdő

2011. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináljatok beosztást, percre, és tűzd ki a fürdő ajtajára!

Apa 6-6:10, anya 6:10-6:20 gyerek 6:20-6:30, amíg ők mosdanak, addig te elteszed az uzsit, megfésülködsz, átnézed a táskádat, elteszed a kulcsodat. Amíg anya pisil, addig apa mosson fogat, és viszont!

2011. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kelj fel 10 perccel előttük, ha nem lehet velük bírni, és mire felkelnek, te elkészülsz. Sminkelni az előszobában is tudsz.
2011. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor elmesélem, hogy amikor egy családi házból csináltak kolit, és mi ott laktunk, huszonnégyen egy fürdőszobára, mert az emeleti elromlott. Fél hatkor keltem, a többiek hatkor meg fél hétkor. A fürdőszoba egyben wc is, és voltak, akik még sminkeltek vagy a fürdőben öltöztek fel. A suli egy kilométerre volt a kolitól, és az órák fél nyolckor kezdődtek, mégis, mindenki beért időben, csak az nem, aki nem akart.

Szóval, nem nagyon kell veszekedni, de tisztázhatnák, hogy mindenki ennyi időt tölt fürdéssel, satöbbi. (a wc-ről nem írtam, mert az tényleg egyedi mindenkinél)

2011. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még jó azért, hogy agyakorikérdésezés belefért a reggelbe...
2011. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
öltözni, fésülködni, sminkelni lehet a szobában is, szerezz be egy tükröt. A fogadat is megmoshatod a konyhában ha sietsz, de azt amúgy is lehet egyszerre többen a fürdőben. Bemész a fürdőbe, lezuhanyzol(közben fogat mosol pl) és aztán fürdőköpenyben bevonulsz a szobádba és ott öltözöl fel. Egyedül a wc miatt kínos, de engem sosem zavart ha benn volt a tesóm míg zuhanyoztam, legalább dumáltunk :D
2011. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meddig szartok ti, fejenként fél óra? 10 perc alatt el lehet intézni, ha szorulásod is van vagy talán nem reggel kéne szarni járni, hanem délután, kora este, éjjel. Elég gáz, hogy 3 ember egy óra alatt nem bír elkészülni. Sőt, siralmas inkább.
2011. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!