Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja hogy...

A párom azt akarja hogy lefogyjak. Azt mondta hogy vastag a karom. Szerintetek gáz ez?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatban vagyok és a párom (igaz, nem sértően) de egyértelműen mondta, hogy nekem vastag karom van és eléggé combos is vagyok. Picit rosszul esik, hogy nem vagyok egy "topmodell" alkat.


Kíváncsi lennék arra, hogy ti erre hogyan reagálnátok?


Továbbá szerintetek mi tartozik az átlag női méretbe? csípőbőség, mell, kar, comb, derék, magasság súly.(ezen válaszok után leírom a saját méreteimet is)


Ti lefogynátok a másik miatt?


Köszönöm a válaszokat.


25L


2011. febr. 7. 10:19
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt. Ezt kifelejtettem.
2011. febr. 7. 10:21
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Akkor miért is jár veled? Hogy kritizáljon? Mikor megismert, akkor is pont ilyen voltál, ha nem tetszik neki az alakod, mehet a francba.
2011. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy neki elég jó,akkor miért van veled.Ha a vékony lányokat szereti,akkor keressen olyat.paraszt...
2011. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg azért van veled, mert szeret. úgy szeretett beléd, amilyen vagy. Akkor most miért akar téged lefogyasztani?!
2011. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben elgondolkoznék. De végül is ha csak pár kilóról van szó, miért ne?

Nekem is mondogatja most a párom, hogy fogyjak, csak mi már a sokadik évünket tapossuk, és közben híztam meg, ez tiszta sor.

Amúgy olyan meg nincs, hogy átlagos, főleg ezekkel az adatokkal. Mindenkinek kicsit másak az arányai.

2011. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
54%
Ha szeret úgy szeressen ahogy vagy. Te se mondod neki h pl hé nagy a füled. Én betegség miatt felszedtem több mint 10 kilót de a párom azt mondja h ha nem fogyok sem érdekli mert úgy szeret ahogy vagyok. Sztem főleg h alig ismeritek egymást ne adj a szavára. Ezt akkor is tudta mikor összejött veled. Tehát mégegyszer!!! Ha szeret úgy szeressen ahogy vagy! Majd ha neked nem jó vagy nem tetszik majd változtatsz rajta. A lényeg h te jól érezd magad.
2011. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Megismerkedésünk óta leadtam 3-4 kg-ot. Mert valahogy hatással volt rám. Mondjuk ez nem baj, mert még így is kövér vagyok. Viszont fáj a szívem amikor látom hogy mennyire sok szép vékony lány van és irigyelem őket az utcán meg a discoban, koncerten...én meg mint a málhás szamár ezzel a súllyal meg méretekkel........
2011. febr. 7. 10:29
 8/50 anonim ***** válasza:
34%

szerintem a párod nem veszi olyan komolyan ezt a kapcsolatot, mint Te! elég nagy baj, ha már két hónap után (persze később is csúnya dolog) ilyesmivel hozakodik elő! szerintem gondold át a helyzetet, hogy ezzel a fiúval van-e jövőd!


26/l

2011. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem miatta, hanem magam miatt.

Nincs átlagos méret, súly stb., minden genetika.

2011. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
70%

Ha lenne rajtam "felesleg", akkor sem...én túl vékony vagyok (15 kg-val kevesebb a kelleténél), de még soha senki nem kért arra, hogy hízzak a kedvéért, pedig zörögnek a csontjaim.


NE hagyd magad: ha egy férfi akar, akkor úgy akarjon, ahogy vagy.

2011. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!