Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha katonának mennék hülyeséget...

Ha katonának mennék hülyeséget csinálnék?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozok rajta de nem tudom. Jó is lenne meg nem is. Az van hogy kamionos vagyok és eléggé meguntam a kamionozást és érdekel ez a téma. Viszont van egy feleségem és 2 fiam akik még kicsik. Ha ők nem lennének akkor szarnék bele az egészbe és mennék. Teljesen egészséges vagyok és a testem is meglenne hozzá. Még nem mondtam a feleségemnek de szerintem nem ellenezné de nem is örülne neki annyira. Egyszer már volt erről szó de nem mentem. Szerintetek?

29/f


2011. febr. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg katona szeretnél lenni, akkor miért kell rajta ennyit gondolkodni. Jelentkezz a lakóhelyed szerint illetékes Toborzó Irodán. Még mindig elég biztos megélhetésnek számít. Vagy esetleg háborús övezetbe szeretnél menni, ezért vagy gondban?
2011. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezzél nyugodtan. Ha jól tudom, most nincs is felvétel. Később ha mégsem lenne aktuális, meggondolhatod magadat. Legalább 20-an lesznek a helyedre. Kapós lett. De arra ne számíts, hogy több lesz a pénzed rögtön, mint a kamionozásból. Talán később, kiküldetéssel. Veszélyesnek se veszélyesebb, mint a kamionozás. Biztos, hogy nem halt meg csatában több szerződéses katona, mint kamionos.
2011. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

minden pasi megbolondul egyszer


párom is kb 2 hete találta ki eme csodás ötletet...én minden erőmmel a lebeszélésén vagyok...

igaz neki több lehetősége van 2 mérnöki diplomával,de az esze az elment:D


csak egy kérdés: képes lennél árván itthagyni 2 picurt? gondolj már bele...

2011. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátom épp munkát keres, jelenelg katona még. Aki nem tanulta (nem verték bele...), az nem tud ott dolgozni. Amit gurítani lehet, azt viszik, amit meg vinni, azt gurítják... Nem hülyék, csak másképp gondolkodnak. Szerintem neked nagyon furcsa lenne, hogy kamionosként megszoktad a szabdságot, a katonaságon pedig azt csinálod,amit mondanak, és egyébként is kuss a neved... Lopják egymást, semmi bajtársiasság... A fizetés meg nulla. Ha nincs katonai végzettséged, senki vagy, hacsak nincs protekciód. Vagyis a ranglétra (amin szinte lehetetlen feljutni) alján kezdesz, max 80 ezret fogsz hazavinni.
2011. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért hagyná árván a két gyereket, csak azért mert katonának áll? Semmivel sem veszélyesebb, mint kamionozni.
2011. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 18.45-ös hozzászólónak is nagy igaza van.
2011. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most se keresek olyan túl jól csak már rohattul elegem van ebből a kamionos hülyeségből amúgy is csak véletlenül lettem az. Csak a gyerekek miatt kérdeztem
2011. febr. 7. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne menj ki külföldre küldetésbe,és akkor minden rendben lesz otthon is.Csak állami dolog,biztos pénz,egyéb juttatások,és nem sok mindent kell csinálnod,elfáradni biztos nem fogsz benne.És akkor szépen ledolgozod reggel 8-tól délután 4-ig a munkaidőd és kész.
2011. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy éppen a 24-72-t (mármint 24 óra szolgálat, 72 óra szabadidő elvileg, ez az ami sok esetben nincs meg)
2011. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha szeretnél, menj! fiatal vagy még!
2011. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!