Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas hülyeséget csináltam!...

Hatalmas hülyeséget csináltam! Hogyan tehetném jóvá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem bíztam meg a barátomban, ezért egyik barátnőmmel írtunk neki 1 smst egy idegen számról (ami a barátnőm régi száma,már nem használja), amiben a barátnőm bepróbálkozott nála. Váltottak 1-2 smst, de amikor barátom próbálta hívni akkor nem vette fel senki. Aztán még volt egy kis írogatás. Viszont a barátom azt hiszi, hogy én vettem ezt a kártyát!Hazudtam, h nem, de érzem, h valami nem ok. Barátnőmnek mondtam, hogy vegye fel a telefont legközelebb, fel is vette, beszéltek, de csak bulikról volt szó.

Elmondjam, h mi voltunk? hogy közöm van hozzá? vagy ne, és elfelejtődik? kidob,ha nem bíztam benne?


2011. júl. 30. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
A lenyeg az lenne, hogy mi volt az "irogtasokban". Most mar csak tagadj, nem erdemes elvallalni. Ezentul ne csinalj hulye dolgokat.
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
hát én 'kidobnálak' amugy ha nem mondod neki el, hogy tudsz majd a tükörbe nézni? és a barátod szemébe nézni?
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig összejönne a barátnőddel fel lennél háborodva. Pedig te kísérted az ördögöt.
2011. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A srác adott okot hogy ne bízz benne? Mert ha nem akkor ez marhára nem volt fer tőletek, ha viszont már csalt meg, akkor mondhatod neki azt is hogy attól féltél megtörténik megint.. Ha viszont ilyen nem volt, és nem is kavar más csajjal, akkor szerintem ez elég gáz volt tőletek..

2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon éretlen vagy egy párkapcsolathoz.
2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Írta barátnőm, h bejön neki. Erre barátom vissza, h van barátnője, aztán minden féléről. Csak a telefont nem vette fel soha, ez lett gyanús. Most talán hiszi, h én vok, de félek!

Tudom, hülye voltam, visszacsinálnám, és rettegek,h kidob,ha elmondom. Rosszul érzem,h hazudtam, de nem akarom, h vége legyen.:(

2011. júl. 30. 15:21
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve ilyen baromságot nem csinálnék, de ha már így alakult:

nem mondanám meg neki - mondjuk annak függvényében, hogy mi volt az sms-ekben. Ha hajlott a másik nőre, akkor talán. De biztosan csak abban az esetben, ha kézzel fogható bizonyítékom lenne, hogy megcsalt - amit nem tehet meg, gondolom a barátnőd nem feküdne vele le, meg ilyenek...

De szerintem ha rájöttél, hogy tévedtél vele kapcsolatban, és nem keltették fel az érdeklődését az idegen sms-ek, akkor a barátnődnek csak annyit kell tennie, hogy szépen lekoptatja. Lehet finom, ne úgy hogy azonnal levágja mi a helyzet. És vége.

2011. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Ne mondd el neki és többet ilyet ne csinálj!
2011. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én se, nem tudom honnan jött, hülye voltam nagyon!!

Nem hajlott rá, barátnőmnek nem kéne soha, ő csak segített nekem. Akkor ne mondjam el? és annyiban marad?

2011. júl. 30. 15:24
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
ne mond el:)
2011. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!