Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha katonának mennék hülyeséget...

Ha katonának mennék hülyeséget csinálnék?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozok rajta de nem tudom. Jó is lenne meg nem is. Az van hogy kamionos vagyok és eléggé meguntam a kamionozást és érdekel ez a téma. Viszont van egy feleségem és 2 fiam akik még kicsik. Ha ők nem lennének akkor szarnék bele az egészbe és mennék. Teljesen egészséges vagyok és a testem is meglenne hozzá. Még nem mondtam a feleségemnek de szerintem nem ellenezné de nem is örülne neki annyira. Egyszer már volt erről szó de nem mentem. Szerintetek?

29/f


2011. febr. 7. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Lopják egymást, semmi bajtársiasság... "

Kedves hozzászóló! Akkor ezek nem katonák, hanem csürhe.

Persze nem csodálkozom, ha honvédelmi miniszter részegen kiállt Grippenezni, és a közvetlen beosztottját, az Akadémia dékánját meg hivatali visszaélés miatt tartóztatják le. Nem véletlenül mondják, hogy a fejétől bűzlik...

2011. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!