Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó nagy hülyeséget...

Borzasztó nagy hülyeséget csináltam, de nem merem elmondani a szüleimnek. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, de sajnos már megtettem, mindegy. Szóval nagyon szeretnék kistesót, és hiába mondtam anyáéknak, mindig eleresztették a fülük mellett. Úgy láttam, hogy nekik is jól jönne egy baba, mert a nővérem már nagy, és pár év múlva én is "kirepülök", meg anyának még lehetne egy utolsó esélye (39 éves). Úgyhogy hirtelen ötlettől vezérelve megtaláltam az óvszereket, és kiszúrtam őket tűvel.:( Szerintem nem nagyon lehet észrevenni, szóval el kéne mondani, vagy eltűntetni. Ha elveszem, az feltűnő, elmondani meg nem merem, mert elég kényes a téma. Mit csináljak szerintetek?:(
2011. okt. 9. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem megyek bele, hogy tényleg hülyeség volt, mert látom te is rájöttél...esetleg ha megismered a típust és veszel egy drogériában vagy nagyáruházban ugyanolyat és kicseréled?

Hm?

2011. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Kamu
2011. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Nem mondok semmit erről mert mások úgyis megteszik de cseréld ki őket,vegyél újat a többit meg tüntesd el.
2011. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

szólj nekik,nem fognak örülni de még mindig jobb,mintha anyukádat meglepetés érné.nyilván azért védekeznek mert nem akarnak már babát.

nem hiszem,hogy szeretnéd ,hogy anyukád esetleg abortuszra menjen.

nem tudhatod,hogy mi miatt nem szerettek volna tesót(anyagiak stb stb.)

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

... nemsokára én is kirepülök ....

Ezek szerint nem vagy már olyan kicsi. Csak az eszed.

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
ha tegyük fel ma is használnák őket akkor már késő kicserélni...
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Szóval kicsomagoltad az összes óvszert és visszacsomagoltad?


Vagy hogy csináltad?:D


Epic fail a kérdés.

2011. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Őszintén remélem, hogy nem csináltam bajt:(

Szerintem felismerem, akkor holnap veszek másikat. Tényleg nem szeretném elmondani. 15 éves vagyok amúgy.

2011. okt. 9. 21:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem csomagoltam semmit. A csomagoláson keresztül csináltam, de szerintem nem feltűnő.
2011. okt. 9. 21:14
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg mondd el. Jobb, mintha tovább mahinálnál egyedül.
2011. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!