Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek neten keresztül...

Szerintetek neten keresztül lehet olyan gyermektelen értelmes férfit találni, aki a pótapám lenne mindenféle anyagi dolgoktól mentesen?

Figyelt kérdés
Aki erőt és biztonságot sugároz,és oltalmaz lelkiekben:)Úgy szeretnék egyet:)Az igazi apámat nem ismertem,igazából soha nem volt apaképem,és szerintem ez hiányzik nekem,ma gondolkodtam el ezen.Egyedül élek,gyereket nem szeretnék,tehát "unokák" kizárva.Vagy ilyesmiben ne is reménykedjek?28/N
2011. febr. 8. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én is ilyen pótapuka típus vagyok (bár nem gyermektelen, de már viszonylag nagyok a gyerekek, és nem együtt élünk).
2011. febr. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem szeretnél gyereket?
2011. febr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis minimális az esélye. Ott inkább érett szeretőre lelnél.

Személyes kapcsolat alapján valószínűbb, hoy megtalálod. Járj olyan helyekre,, ahová 50-60-as férfiak!

Iratkozz be bridzstanfolyamra, tanulj teniszezni, lovagolni, vitorlázni! Íratkozz be a helyi horgász klubba, és kérd, hogy tanítsanak meg horgászni! Lépj be a természetjáró szövetségbe, járj el túrázni! Sakkozni, sodokuzni.A közös tevékenység alatt megismered őket, és a sors majd melléd rendeli a pópapát, akire valóban szükséged van.Meccsre is gondoltam, sporteseményre, de ott túl rövid az idő..bár ha rendszeresen jársz? Kéimérkőzésekre, pl.

Ha van a közelben pálya, golfozni is elkezdhetsz.

Édesapád hol van?

2011. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Előbb nézz körül a rokonságban! Végül is hozzájuk tartozol. Nagybácsik, keresztapa, sógorbácsik...nagyszülők...

az unokaesóm most 50 évesen találta meg az apját(75)Amerikában, és egy évre kiment hozzá.

2011. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hm... szerintem neten nem túl valószínű sajnos. :( Szerintem itt nagyobb az esélye, hogy csalóba futsz bele. :( Ahogy a többiek is írták: inkább személyesen próbálj keresni. Kiindulásként mondjuk a rokonságban? Bár nem ismerem a körülményeidet.


Azt is megértem, hogy szeretnél pótapukát, de arra nem gondoltál még, hogy elmenj pszichológushoz? Szerintem az sokat segít az ilyesmiben. Személyes tapasztalatból mondom. Nekem (hálistennek) él az anyukám, és nem szeretnék rosszat írni róla, de nem volt felhőtlen a viszonyunk, nem igazán tudtam megbeszélni vele a dolgaimat. Most ebbe nem mennék inkább bele. De a pszichológus nagyon sokat segít.

2011. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a neten nem találsz ilyet.Kihasználnának,előbb utóbb mást akarnának.De egyébként arra van esély,hogy találsz Nálad idősebb férfit,akibe bele is szeretsz,és kényztet,símogat,gondoskodik Rólad,lelkitársaddá válik,megvéd,munkahelyedt egyengeti,stb.Szóval,ha ilyet találnál,akkor nem keresnél talán még pótpapát is!:)Persze nagyon nehéz ilyet kifogni.Valószínű,ezért sem akarsz gyereket,mert nem érezted magad körül az igazi családi hagulatot,de ez még változhat.Szerintem ne keress pótpapát,inkább egy jó kis kapcsolatot.És lehet,hogy lesz egy nagyon aranyos apósod például!
2011. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A neten a megkeseredett, sikertelen emberek keresgélnek, akik nem tudnak/mernek a való életben érvényesülni, és már csak ez maradt nekik, akármiről is legyen szó.

Először a pótapád lenne, aztán már valami egészen más. Ha ennyire magányos vagy, előbb tudd meg, mi annak az oka. Keress fel egy pszichológust.

2011. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sok rokonom van,ott nem kell nézelődnöm.Azért gondoltam erre,mert már észrevettem hogy néha a kapcsolatomban is ezt keresem,viszont ez nem jó,a kapcsolat meg egy apaszerep legyen 2külön fogalom.Ha olyan férfit ismerek meg kapcsolat szempontjából akinek van gyereke például,egy idő után féltékeny vagyok sajnos a gyerekre,mert azt látom hogy megkapja mindazt a szeretetet,stb,amit én nem kaptam meg egy apától.Hiába vagyok felnőtt,meg hiába nem szép dolog ez,de sajnos ez így van.Azért se jó ez az egész,mert pl. 1kapcsolatban jobban ragaszkodok egy egyénhez,mint ahogy kellene.Így is azért próbálok erős lenni saját magamhoz képest,de sokkal megnyugtatóbb lenne ha a háttérben lenne egy "apa":)Sajnos nem járok olyan helyekre amik fel lettek sorolva,de az igaz hogy személyesen könnyebb lenne megtalálnom.Nem hiszem hogy olyan drasztikus lenne a helyzet hogy pszichológushoz menjek,nem vagyok ez miatt sem depressziós,nincsenek hatalmas lelki problémáim,csak hiányzik ez a dolog.
2011. febr. 8. 12:05
 9/11 A kérdező kommentje:
03:14 Megkérdezhetem hogy melyik megyében laksz?
2011. febr. 8. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint Te, én kinéztem magamnak egy volt tanáromat, és bementem, egyenesen elmondtam, h mit szeretnék, és azóta is megvan ez a kapcsolat, időnként benézek hozzá., jókat beszélgetünk, nincs szex, semmi, még egy ölelés sem, hálistennek nem mozdult rám.
2011. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!