Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a határozatlan...

Igaz az, hogy a határozatlan embereknek van mindenféle ésszerűtlen háziállata?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam ki, mert kimondottan a családi, párkapcsolati téren való határozatlanságra gondolok. A kérdést pedig az ihlette, hogy egy ismerős mondta, hogy az olyan ember, akinek ezerfajta állata van, akvárium, hüllő, kisrágcsáló, madár, kutya, macska stb, az túl azon, hogy persze egy tiszteletre méltó dolog ennyi lényről gondoskodni, de ez azt is jelenti, hogy az ilyen ember az, aki sosem tudja még magáról sem, hogy mit akar.
2011. aug. 12. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
sztem ez nem így van.
2011. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy tök jó kérdés. Szerintem van benne valami,mert akinek sok fajta háziállata van az nem tudja eldönteni,hogy most akkor csak teknősöm lesz vagy csak hörcsögöm,ezért van mindenféle állata. Szóval határozatlan. Ezért akarnak a kisgyerekek is egyszerre mindenféle állatot,mert ők sem tudnak dönteni,mert ez is aranyos,az is cuki stb...
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez hülyeség, attól, hogy valakinek többféle állata van, miért jelentené azt, hogy nem tudja, mit akar? Dehogynem, csak nem feltétlen annyira egyszerü személyiség, hogy "nekem CSAK kutya/macska/madár stb kell", hanem pl. szereti az élövilágot és sokrétü érdelködése van.

Ezzel a logikával ha valakinek több féle zeneianyzat tetszik, sz sem tudja mit akar? Vagy egyszerüen csak több mindenre niytott?

AKi ilyet állit, AZZAL van baj, mert teljesen szemellenzösen nézi az életet meg a többi embert.

2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Igen igaz. Most mindjárt megkapod az állatvédö bandától a magadét,majd minnyá jönnek,vigyázz,de ez igy van,vagy az is az általános tapasztalat hogy annak vannak állatai sok,és minnél több aki az emberekben vagy az életében vagy sajátmagában nagyot csalódott,szerintem ezzel vigasztalja magát.
2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz. Én HATÁROZOTTAN vettem meg a két törpenyulamat és a cicusomat. És határozottan fogom megvenni a két kutyámat és a papagájt is. :)


Szeretem, ha állatok vesznek körül, nem tudnék nélkülük élni.

2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez határozottan nem így van:-)


Nekem van ékszerteknősöm, sok halam (3 akvárium), 2 tengerimalacom, 3 cicám és egy kutyám. Még soha senki nem mondta, hogy határozatlan lennék, sőt épp ellenkezőleg. 4 éve mikor szakítottam egyik akkori barátommal, még zokogva mondta is, hogy hát kegyetlenül határozott vagyok:-)

2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

én az állatszeretetet inkább a hősiességgel (kiszolgáltatott lények segítésével, szeretésével) kötöm össze. mintsem, hogy azt mondjam rájuk, hogy határozatlanok.. sőt..

sztem ez elég hülye felvetés! most akkor akinek sok gyereke van arra is mondhatunk ilyesmi hülyeségeket?

2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha lépten-nyomon állatkába botlik az ember, az már túlzás, de ha valakinek sok állata van, egyszerűen csak azt jelenti, hogy szereti az állatokat. Rengeteg példát tudok olyan családokra, akik sok állatot tartanak és egyáltalán nem határozatlanok.
2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

A tapasztalat azt mutatja, hogy akiknek sok állatuk van, azok általában természetszerető emberek, sokszor családszeretőek is. Persze vannak olyanok is, akiknek nincs családjuk és ezt pótolják az állatkákkal, de nem ez a legjellemzőbb. Az viszont tény, hogy általában inkább határozott jellemek, mint határozatlanok.


A tapasztalat azt is mutatja, hogy akik ilyen hülye teóriákat találnak ki, azoknak nincs meg a magukhoz való eszük, és ilyen valóságtól elvonatkoztatott elméletekkel palástolják.

2011. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
....de bírom mikor a gyerekeit meg az édesanyját az állatokhoz hasonlíja valaki.....azé már...:-(
2011. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!