Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha kiderülne a fiatokról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Avagy, elmondjam anyukámnak vagy ne.
2011. febr. 8. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
72%

Annak idején a bátyám nekem mondta el először, hogy meleg. Aztán én meg finoman közöltem a szüleinkkel (vagyis előkészítettem neki a talajt). Lett nagy kiakadás, főleg anyu részéről, apu könnyebben viselte. Azóta kész szakértő lettem "ezügyben", bátyámmal sokat beszélgetünk a másságáról. Ma már az egész családnak természetes. Már amennyire ez természetes tud lenni, de mindenki elfogadta és eszünkben sincs olyan hülyeségeket mondani neki, hogy próbálkozz a lányokkal. Ez nem nyavalya, ahogy fentebb lévő okoska írta, a nemi hovatartozását senki nem tudja befolyásolni, a homoszexualitás (ha nem divatból csinálod) nem választás kérdése. (Én nő vagyok és hetero, el nem tudnám képzelni, hogy leszbikus legyek akármennyire is kényszerítenének.)

A helyedben biztosan várnék amíg független leszek, mert soha nem tudni hogyan reagálnak a közlésedre a szüleid. De ha értelmes, intelligens emberek (miért ne lennének azok?) idővel majd elfogadják és nem nehezítik meg az amúgy sem könnyű helyzetedet. Én kívánom, hogy így legyen!

2011. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én fiam lenne meleg én akkor is úgyanúgy szeretném, az ő élete, az ő boldogsága. Monjuk nekem lányom aki még csak 3 hónapos :)
2011. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
87%

Ne haragudjatok, de ha egy Anya csak azért "kidobja" a gyerekét, mert nem hetero akkor... no comment...

Én sem mertem volna elmondani, ha így lenne, míg nem leszek független. Utána ha dolgozom legfeljebb visszafizetem neki a sulit, mégsem vágom el magam előt az utat.

2011. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
De ha úgy érzed akkor mondd el! Apukád? Testvéred van? Segíthetne ahogy azt előttem írták, előkészíteni a terepet.
2011. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy fizetnéd neki vissza a sulit? Ez elég hülye dolog lenne. Amit ő szeretetből tesz ad, azt nem lehet visszafizetni csakúgy.

Az okoska szerintem nem írta, hogy nyavalya, csak kérdezte, hogy ez már biztos-e. Nekem voltak az egyetemen 'divatból meleg' csoporttársaim.

2011. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
91%

Én anyuka vagyok bár még csak 10 hónapos a kisfiam,de semmi bajom nem lenne azzal ha meleg lenne(bár unokát szeretnék majd:-))

Én semmi mást nem kívánok a kisfiamnak csak legyen boldog és egészséges!Az hogy nővel férfival az már mindegy!!


A legjobb barátom meleg és lehet hogy emiatt is de semmi bajom ezzel a dologgal bár eleve is nagyon toleráns ember vagyok.

2011. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
35%
Ha anyukád ezért kidob akkó' menni kő' a ombudszmann'hó, mer' hátrányos megkülönböztetés! Mi az, hogy meleg?! Diszkrimináció!!! Ombudszmanust!!!
2011. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
48%
"Szerintem próbáld meg picit még a lány témát erőltetni, hátha ez csak valami nyavaja..." Így sem egyértelmű?
2011. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
84%
ne akarj hazugságban élni. Anyukádnak is meg kell majd küzdenie vele, de el fogja fogadni, mert egy ANYA feltétel és nemi hovatartozás nélkül szereti a gyermekét. Ha ezért nem fizeti tovább a főiskoládat, akkor sajnos szűklátókörű.
2011. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
51%

ha anyukád korábban is zsebpénzmegvonással büntetett, ha valami rosszat csináltál, akkor sanszos, hogy megvonja most is a támogatást, ha rosszul fogadja a hírt.

szóval ez esetben még várj a hírrel.

aztán attól is függ, mennyire tartja értéknek a tanulást, azt a fősulit, ahová jársz, remélhetőleg igen, ebben az esetben nem kell aggódnod.

2011. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!