Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza, ha...

Mit szolnatok hozza, ha gyermeketek azzal allna elo, hogy szuleim meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Elarulna nektek a legnagyobb titkat: az ugyanolyan nemuekhoz vonzodik.
2009. márc. 1. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Biztos meglepődnék + kiakadnék meg minden, de akkor is a saját gyerekem, ha nem akarnám elveszíteni akkor el kell hogy fogadjam.Az biztos hogy megkérném előttem ne csináljanak semmi kompromitálót.
2009. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem szolnek!

A gyermekem es nekem semmi kozom, hogy a haloszobaba kivel mit csinal! Egyszoval ugyanugy elnenk mint eddig! Csak akkor nem lenne unokam es azt nagyon sajnalnam :D

2009. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyelnék hármat, aztán igyekeznék mosolyogva azt mondani, hogy nem érdekel kit szeretsz, nekem csak az a fontos, hogy boldog légy.
2009. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Szomorú lennék, de a gyermekem az a gyermekem marad, mindig, akit feltétel és érdek nélkül szeretek.
2009. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezném hogyan lesz így unokám. Az nem bántana hogy saját neméhez vonzódik csak ha direkt nem akarna gyermeket.
2009. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan meglepődnék, és először szóhoz sem jutnék. Utána biztositanám arról, hogy ez engem nem zavar és változatlanul szeretem. Hiszen a gyerekem mindig minden körülmények között a gyerekem marad, független attól, hogy kivel osztja meg az életét. Nem hiszem, hogy sok közöm van ahhoz, hogy kivel mit csinál az ágyban.
2009. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első reakcióm a döbbenet lenne, az biztos. de ahogy a többiek is írták, ugyanúgy a gyermekem maradna, és 100%-ig mellette állnék. de emésztenem kellene a dolgot...
2009. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem még csak 2 éves a kislányom...De most, belegondoltam.. Én kiakadnék. Sajnos.. :( A gyermekem így is úgy is..Mellette lennék. De egy nő egy ffi oldalán egy ffi a nő oldalán a legboldogabb szerintem.. ÁÁÁ nem tudom..
2009. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

örülnék, hogy megtisztelt azzal, hogy elmondta. probálnék neki segíteni, hogy elfogadja önmagát.

nekem sok meleg ismerosom van, tudom milyen nehez.


(es most normalis gondolkodasu, ertekrendszeru emberekre gondolok, nem a divatbxzikra, meg olyanokra, akik lenezik a heterokat, meg masokat zaklatnak a maganeletukkel)


nagyon, nagyon sokmindent kell maskepp csinalniuk, parkapcsolatok is mashogy mennek, nagyon nem könnyu, az a minimum, hogy mellette allnek maximum.

2009. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen meglepődnék, de elfogadnám elvégre akár milyen ő akkor is az én gyerekem.
2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!