Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha kiderülne a fiatokról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Avagy, elmondjam anyukámnak vagy ne.
2011. febr. 8. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, nem a pénzmegvonástól kellene tartanod, hanem attól, hogy mennyire rosszul fogja anyukád magát érezni. Egy ideig biztosan így is lesz.
2011. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is beszéld meg vele. Lehet kiborul első körben, azután meg rájön, hogy még jobban figyelnie kell rád, mert nem könnyű a mai világban egy más embernek. Az anyukák pedig feltételek nélkül szeretik a gyermeküket, én is így vagyok az én gyerekeimmel.
2011. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan vezesd fel neki. Pl először tudd meg, ő hogyan érez a melegek iránt. Ha nagyon homofób akkor inkább titkold, és kíméld meg, mert a kapcsolatotok mehet rá. Ha elfogadja őket, akkor csak finoman és lassan, de mondd meg.
2011. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs még gyerekem,de ismerek meleg fiút.AMúgy én úgy érzem, hogy elég éretten gondolkodom és fel tudom fogni h. ez a dolog pont olyan amin nem lehet változtatni.Ha ilyen a genetikai felépítése illetve a hormonjai,akkor erről senki nem tehet.Nekem nyugodtan elmondhatná, a párom viszont nem tudom hogyan fogadná.Az én szüleim viszont elég régi módiak, és ha én lennék meleg,akkor valszeg megszöknék,mert ők utálják az ilyen embereket.
2011. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
90%
Az Én fiam most 16. megfordult a fejemben már, hogy mi lenne ha... de úgy érzem akkor is ugyanúgy szeretném, nem lökném el magamtól. Elég nehéz lesz neki az életben anélkül is. Az Ő boldogsága sokkal fontosabb annál, minthogy mit szólnak a szomszédok.
2011. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam el a többi választ, hiszen a kérdésedre egyből azt tudom válaszolni hogy ha az én kisfiam (aki most még kisbaba :)) egyszer ezzel állna elém, az égvilágon SEMMI nem változna! Ugyanúgy imádnám, sőt, azzal hogy megtisztelt a bizalmával még nőne is a szememben.

Természetesen lenne bennem sajnálat, méghozzá iránta mert tudom hogy nem lesz könnyű neki, de soha nem mutatnám ezt felé hiszen egy anya dolga hogy minden esetben kiálljon a gyermeke mellett és csakis poiztív dolgokat, emergiát mutasson felé, hogy fel tudja tölteni a gyermekét akkor is ha a gyermek életében nehezebb szakasz jött el.


Tisztelném amiért elmondta nekem, és ki is mutatnám neki ezt azzal, hogy mellette lennék mindenben. Ha egyszer haza akarná hozni a barátját mondjuk vacsorára, olyan finom kaját rityentenék hogy csak na :) Na jó, komolyra fordítva a szót: egyetlen másodpercig sem jutna eszembe negatívan hozzáállni, hiszen a gyermekem!

2011. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak teljesen igazat adok. Ilyen szülőkből jó sok kellene. :-)
2011. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, ha meleg lenne a fiam, feltéve ha nem váltogatja hetente a pasijait. De ha a lányokat váltogatná hetente, az ugyanúgy zavarna. Szóval mindegy, hogy fiú vagy lány a párja, csak vegye komolyan.

Ismerőseim között vannak olyan szülők, akik tök normálisan vették, elfogadták és így is büszkék a fiukra, és van olyan is aki nem hajlandó tudomásul venni, és még mindig azt várja, hogy egy "rendes lánnyal" állítson haza a fia.


A fiam akkor is a fiam marad ha férfiakkal bújik ágyba.

2011. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
18%

Lehet válogathatsz majd az agyonverés, kitagadás és hasonlók közül. :D

Nem vicc, vigyázz fiam. :D

2011. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sajnálok mindenkiben felmerül, hogy a szülei ezért kitagadnák vagy hasonlók. Normális szülőkben az ilyen fel sem merül. Ha nekem lenne gyerekem, biztosan mellett állnék ha ilyen dologról lenne szó. És biztos vagyok benne, hogy az én szüleim is mellém állnának HA meleg lennék, bízom bennük annyira, ismerem őket..

Kérdező nem olvastam végig az összes választ de szerintem ha jó a kapcsolatod az anyukáddal, nyugodtan mondd el neki. Biztos nehéz lesz neki és neked is, de tudod előbb-utóbb tényleg kiderül.. szóval te választod meg hogy te mondod el neki minél előbb vagy majd később kiderül valamilyen egyéb módon (ami lehet, hogy rosszabb lenne)..

18/L

2011. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!