Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Mit szólnátok, ha kiderülne a bátyátokról, hogy meleg, és egy éve együtt él egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nálunk ez történt, két napja tudom, magam alatt vagyok. Szüleim ki fogják nyúvasztani :( Igazából azzal van bajom, h mindenki ferdén fog rá(nk) nézni, és bántani fogják, sok baja (bajunk) lesz még ebből. :( Fel lehet ezt dolgozni valahogy, segítsetek kérlek!! És légyszíves normális válaszokat. Köszönöm.
2010. okt. 1. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

"Szüleim ki fogják nyúvasztani :("

Miért nem tették ezt akkor, amikor összeköltözött a fiúval? Hiszen ha azért nyúvasszák ki, amiért "pasizik", akkor ezt már jó rég meg kellett volna tenni.

Ja, hogy tegnap még szerették, úgy is, hogy már egy éve egy pasival él együtt? Akkor ma mi is változott pontosan?

Talán ezt kellene tudatosítani a szülőkben. Az meg, hogy a szomszéd Gizi unokájának a barátja mit gondol ki a francot érdekel???

2010. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Az elején kicsit kínos lenne (találkozás a párjával), de szerintem a szüleim ugyanúgy a fiúknak tartanák és én is természetesen ugyanúgy a bátyámnak. Én attól nem félnék, hogy ebből még sok bajunk és kellemetlen helyzetünk származna, hiszen eléggé diszkrét a kapcsolata, ha Te is csak egy év után tudtad meg. Ha Neked ennyi idő kellett hozzá, akkor akik nem is ismerik nagyon, azok talán sose tudják meg. A lényeg, hogy Te és a szüleid (a család) álljatok ki minden helyzetben mellette, mert ebben a szituációban csak Rátok számíthat.
2010. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Ez undorító
2010. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
73%

Semmit nem szólnék.

Szerencsétlennek van elég baja. A társadalom nem nézi jó szemmel, pedig ugyanolyan mint a többi ember. Nehezen talál magának párt, esetleg munkát, ha "köztudott" lesz a dolog.

Legalább a családja állna ki mellette!

A szülőkben azt kellene tudatosítani, hogy ezt nem ő választotta. Nem ő Akart meleg lenni. Vannak dolgok amiket az ember nem irányíthat. De attól még ugyanaz az ember, aki egy napja, egy hete, egy hónapja volt.

Legfeljebb azért lennék csalódott, hogy két év után mondja el nekem.

2010. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nalunk a csaladban ugyanez tortent (ferjem testvere meleg). Az nagyon fontos, hogy a csaladon kivul csak az tudjon rola, akinek ok megszavazzak a bizalmat ehhez, mert valoban sok a rosszindulatu ember es nem tudhatod, hogy ki fordul utolag a csaladdal szemben. Tehat a lenyeg, hogy senkinek nem szabad tovabbadni! Majd a par eldonti, hogy ok kinek mondjak el. A szulok is elobb-utobb elfogadjak ezt, de lehet, hogy evekbe fog telni es termeszetes, hogy ido kell nekik hozza. Fontos, hogy el tudjak fogadni. Abbol kell kiindulni, hogy boldogok-e egyutt (marmint a 2 fiu). Ha nekik igy jo, miert nem jo ez igy masnak? Ha egyedul lenne a testvered egesz eleteben vagy belemenne egy latszathazassagba, sosem lenne boldog es hazugsagban elne. Nezd, nem tehet rola, amugy is a szexualis elet mindenkinek maganugye. Aki ilyen alapjan iteli meg, az nem baratja. Minel elfogadobban alltok ehhez, annal konnyebb es kevesbe kinos lesz ez mindenkinek. Engem pl. abszolut nem zavar a sogorom nemi identitasa, mert 1. nincs kozom hozza, 2. nem hirdeti, nem dicsekszik vele.


Igazabol a meleg embernek kell megvivnia magaban a csatat, nem valasztotta ezt, hanem ilyen. Ez nem olyan dolog, amin tudna valtoztatni es jo, ha nem hazudik maganak.


A testvered tudta mar reg, hogy meleg. Eddig sem bantotta senki, mert nem tudtak. Ahogy mondtam, senkinek sem kell ezt reklamozni. Mas sem mondogatja, hogy "hetero vagyok", szoval nem fogjak bantani, ha megfeleloen kezeli, kezelitek ezt.

2010. okt. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyebkent szerintem semmit sem nehezit a munkatalalasban ez, hisz a legtobb meleg (a normalis emberek, akik nem magamutogatoak) ugy neznek ki, mint a tobbi ember. Egyik meleg ismerosomrol sem mondanad meg, hogy meleg...szoval a kulcsa a dolognak, hogy nem kell hirdetni, mert abbol van a baj. De a csalad tudhat rola meg akiben ezenkivul megbizik. Nem kellene ezt ilyen tragikusan felfogni.
2010. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát semmit....mit tudsz tenni, sztem még ha az egész család fejre állna sem fog megváltozni, persze biztos sz@r lehet, meg minden, de nagyon nem tudtok sztem rajta változtatni....megpróbálnám elfogadni, de a "kedvesére" sztem nem lennék nagyon kíváncsi.Azért próbáljátok meg sztem titokban tartani mások előtt, mert ne hogy még ti sz0pj@tok miatta, a beszólásokra gondolok stb. egyszerűen nem kell tudnia senkinek sem róla....kész.
2010. okt. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

támogató és toleráns család vagytok, nyilván ezért közölte veletek először a nagy hírt :S ...


sajnálom a bátyádat, hogy ilyen szar alakokból áll a családja és sok boldogságot neki !

2010. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Mit foglalkozol az idegenek szóbeszédével?Inkább gondolj a testvéredre és fogadd el olyannak amilyen.

Szüksége lesz a te ´támogatásodra,ha szüleid már elöre láthatóan "ki nyúvasszák.,,

2010. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

En baromi nagy onertekelest tartanek magamban, hogy az az ember, aki velem nott fel, aki a "verem", miert nem avatott egeszen eddig a bizalmaba, miert nem osztotta meg velunk a boldogsagat, hogy talat maganak egy tarsat, akivel egyutt el es szereti.


Lehet, hogy en vagyok tul liberalis, de barmilyen esetben a testverem, a testverem maradna mindig.

Te meg mit foglakozol a szobeszeddel? Neki ezerszer nehezebb, mint nektek. Mit gondolsz hany attrocitas erhette az eleteben, amirol ti biztosan nem tudtok es a csaladja nelkul kellett megbirkoznia vele?

Allj melle, tamogasd!


Udv.

2010. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!