Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egész nap azt...

Mit csináljak? Egész nap azt hallom ahogy veszekednek, apu állandóan szidja anyut, elég trágár szavakkal is. Nagyon elegem van, hiába szóltam már nekik! Tanulni sem tudok rendesen stb. , mire jó ez? Főleg, hogy alaptalan dolgokat vág Anyu fejéhez.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 21:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet sajnos, nekem is elegem van mindenből, ilyenkor elmegyek ilyenkor.Nálunk nem mindig gondolják komolyan de engem is idegesít,próbálok néha hatni a szüleimre akkor a helyzet egy kicsit jobb de nem sokáig. Sajnos a helyzet csak akkor szűnhet meg ha elköltözöl majd.Meg én is.Nehéz ügy melletted vagyok. Hány éves vagy egyébként?
2009. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
15.sz@r így.Jó ha szeretnék valamit, megkapom általában,de egyépként velem is bunkó meg egyéb dolgok.Ha elmennék addig, abból is csak a vita lenne köztük. A szobámba zárkózom, zenét hallgatok, hogy ne halljam, de nem segít, nem tudom mi lehet odakint, mi van ha baj van.Nem bírom...
2009. febr. 9. 21:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Iskolában piszkálnak tanárok/osztálytársak, hogy miért nem tanulok úgy mint eddig, szidnak stb. Azt hiszik lusta vagyok.De nem kezdhetem el nekik magyarázni, hogy mi folyik itthon!Legalább ott lenne nyugtom kicsit!Mindenki más jobban tudja nálam hogy miért vagyok zárkózottabb,rosszabb tanulo stb!:S
2009. febr. 9. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk is, 24 éves vagyok, lakásra gyűjtök, hogy el tudjak menni, anyut segíteni fogom, de apám ne számítson rám.
2009. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:(....

Pedig ennek ellenére mindkettejüket szeretem, bárki bármi rosszat is tesz, a szüleim.De ez nem állapot...

2009. febr. 9. 22:05
 6/14 anonim válasza:
100%
Elhiszem nagyon rossz így a tehetetlenség, de valahogy próbálj meg többet máshol lenni, vagy kollégium az nekem megoldás volt 4 évig.
2009. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak benneteket. Ez tanulságos mindannyiunk számára. Az én lányom is(8 éves)nehezményezi, ha veszekszünk a párommal. Szerencsére nem túl sokszor, mert többnyire megölelgetjük egymást, s a viták végén valamelyikünk vagy mindketten bocsánatot kér a másiktól.
2009. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani:)
2009. febr. 9. 22:56
 9/14 anonim válasza:
100%

Sajnos nemsok mindent tehetsz....én is megpróbáltam....de semmi javulás!Nálunk ez 5 évig "működött" aztán anyám elment külföldre,5 hónapra.mindent itt hagyott tartozást,kifizetetlen számlákat,de most hogy babát várok sokat segít,és elkísér orvoshoz...stb.

Apám ezt nem nézi jó szemmel,viszont nekem Ő az anyám!

Sok a veszekedés,de már elsuhan a fülem mellett!Mást egyenlőre te sem tehetsz szerintem!KITARTÁS és bízz a javulásban!!:)

2009. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg nagyszülő a közeledben, ami melléd állna? Beavathatnád, vagy akár kis csúsztatással rávehetnéd arra, hogy odaköltözhess. (mondjuk fél egyedül, stb.) Akár még jól is elsülhetne ez a helyzet, te is megnyugodnál, összekapnád magad, és hátha a szüleid is jobban figyelnének arra, hogy amikor ott vagy náluk, akkor nem balhéznak.
2009. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!