Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kell most...

Nem tudom mit kell most tennem ebben a kapcsolatban! Bővebben lent! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
En 21 éves fiú vagyok. Barátnőm 18 éves. Több mint másfél éve vagyunk együtt! Nekem Ő a mindenem. Bármit megtennék érte. egy ideig ő is. az anyával nincs jobba miattam. én túltettem magam rajta nem foglakozom vele. mostanában alig találkozunk, mert nem akar az anyjával összeveszni. de ez annyiból ál, hogy hazudik otthon valami hova megyés jön hozzánk. szexuális életünk lassan egyenlő a 0-val. vagy Ő neki nincs kedve vagy nekem. max. Heti 1szer jobb esetbe 2 szer van nyalás vagy szopás. Én bármit megtennék érte, de nem engedi, hogy segítek! Mi tévő legyek? Nem szeret már? púp vagyok a hátán? Nem értem meg!
2011. febr. 9. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
szerinttem nemm szerett, dete ezt nemérted meg, na ezámaszopás.
2011. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gishart ***** válasza:
Üljetek le megbeszélni. Mindent meglehet beszélni, ha hajlandóak vagytok leülni. Van olyan, aki nem szeret segítséget kérni. Ilyenkor általában nem is kell erőltetni. Beszéljétek meg, hogy mi a baj, s próbáljátok megoldani. Ha az anya lesz a gond, akkor akár vele is le lehet ülni beszélni, hogy neki mi a baja... A lényeg, hogy beszélgessetek. Úgy, hogy akkor mind a ketten tényleg csak a beszélgetésre koncentráltok. S legyetek őszinték egymáshoz.
2011. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb bajom nem egyszer leültünk már. 1-2-3-4-5-napig megy dolog és megint ugyan az lesz. Persze senki sem tökéletes én sem. de próbálok rajta változtatni.
2011. febr. 9. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akar otthon se problémát, de téged sem akar elveszíteni. Egyensúlyozni próbál, de ha a szülők tiltanak egy kapcsolatot, lehet az akarmilyen erős, előbb vagy utóbb kifog rajta. Valószínűleg veletek is ez történt. Beszélnetek kellene az anyukájával, hogy miért tiltja el tőled, és ha lehet megoldani a problémát.
2011. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!