Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül maradtam,...

Teljesen egyedül maradtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég ért véget a 4éves kapcsolatom.Mindent feladtam érte(barátokat).Családom nincs.Egyetlen egy barátnőm van,aki szintén tök egyedül van,de Ő nem jár sehova otthon gubbaszt állandóan,de igazából Őt sem nevezném barátnak,csak jó ismerősnek akivel néha beszélek.Iskolába járok ott van 1-2 ember akikkel szoktam beszélgetni,de teljesen különbözőek vagyunk. Annyira elvagyok keseredve. Valaki van hasonló helyzetben? Mit lehet ez ellen tenni??
2011. febr. 9. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagyok. De én nem az egyedüllét miatt sírok, az már másodlagos, hogy durván fogalmazzak.

A munkanélküliségtől vagyok meghalva. :.-(

2011. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Számomra elég elképzelhetetlen a szitu, de első gondolatom az volt, hogy az iskolai ismeretségeket szélesíteném ki a helyedben. Kiindulópontnak jó. Még ha nem is egészen egyezik a világotok, de rajtuk keresztül megint újabb emberekkel tudsz megismerkedni.

2011. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szivesen beszélgetnék veled msn-en én 16 éves lány vagyok. :)
2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
iratkozz a facebookra
2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan dolgokat tenni, csinálni, amikre eddig nem volt lehetőséged. Törődj magaddal egy kicsit és semmiképpen se gubózz be. Keress olyan helyeket, ahol barátkozhatsz. Egy kapcsolatban nem szabad feláldozni a családot és barátokat. Néha szükség van arra, hogy másokkal is együtt legyél. A párommal mi is nagyon sok mindent közösen csinálunk, barátokkal, családdal, de néha van úgy, hogy külön megyünk. Persze utána mindig nagy élménybeszámolót tartunk. Ja, és a kapcsolatokat ápolni kell, mert ha ezt nem teszed, akkor egyedül maradsz. Szóval, hajrá, ismerkedj és légy nyitott. :-)
2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, bár én nem mostanában maradtam egyedül. Sőt, annyival nehezebb nekem (szerintem), hogy iskolába már nem járok, tehát nem vagyok kötelező jelleggel összezárva korombeliekkel. De bízom a szebb jövőben.

24 F

2011. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyetlen rokonod se?
2011. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is voltam ilyen helyzetben, és mivel egyedül én sem akartam kitenni a lábam - no hogy az ismerkedésről ne is beszéljünk - teljesen magamba roskadtam..

Úgy látom, az egyetlen hely, ahol ismerkedhetnél, az a suli. Próbáld meg elmélyíteni a kapcsolatot azokkal az ismerősökkel, hátha csak egy kicsit több időt kell rájuk fordítani, és kincset találsz bennük! Szerintem 2-4 barátnál nem is kell több, ha ők igaziak.. Aztán már csak szaporodnak majd az ismerősök, ahogyan mindenki hoz 1-2 embert, meg eljárkáltok mindenfele..

B terv, ha az első nem válna be. Regisztrálj ismerkedős oldalon. A közhiedelemmel ellentétben a perverz barmokon kívül igenis nagyon sokan vannak fenn, akik hasonló cipőben járnak, mint mondjuk te. Persze jól nézd meg, kivel állsz szóba:) Én értékes személyekre akadtam ott, akikkel személyes találkozás után hosszú távú barátság alakult ki..

Válaszd a neked tetsző megoldást, a lényeg, ne keseredj el! Tudom milyen nehéz mindent a nulláról újra felépíteni..:(

2011. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

én is szívesen beszélgetnék veled :)

nekem barátom külföldön dolgozik, a barátnőim se állnak annyira mellettem, amennyire kellene :S

szóval teljes mértékben megértelek.

2011. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

22:04-es vagyok

Még egy tipp: iratkozz be tornára, hastáncra, számítógépes tanfolyamra, nyelviskolába, akármi! Ott kis létszámú csoportokban lesztek összezárva egymással, és elkerülhetetlen, hogy megismerjétek egymást!

2011. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!