Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya szakításon...

Nagyon csúnya szakításon vagyok túl, egyedül maradtam egy pici babával. Mit tegyek, hogy ne szeressem ezt az embert, aki elhagyott minket?

Figyelt kérdés
Van egy új nője,de van hogy mondja,hogy hiányzom neki,egyszerüen kétségek között hagy,nem lehet vele beszélni,olyan mintha mindenkit hülyére akarna venni,egyszerüen képtelen vagyok nem szeretni őt!Mit csináljak?
2009. máj. 14. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem ki akar használni. Mi sem kényelmesebb annál, hogy van egy cseléd, aki ellátja, és vagy egy szerető, akivel dugni lehet. Bocs a durva megfogalmazásért, de aki egy újszülöttes anyát elhagy, arról nem tudok szépen nyilatkozni. Sürgősen felejtsd el. Fiatal vagy, biztosan találsz majd olyan férfit, aki nem ilyen, mint ez az alak.

2009. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra, hogy milyen rosszat tett a kicsinek is, ő érzi a bizonytalanságot, a stresszt, a haragot, a szomorúságot - mostantól csak rá koncentrálj, hogy megnyugtasd!
2009. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"képtelen vagyok nem szeretni őt"

dönts el, hoyg tényleg azt akarod-e hogy ne szeresd.

a kiszerelmesedés elég nehéz, de ha összegyűjtöd magadban hogy miket nem szeretsz benne.... mindnekinek van hibája, hülye stiklije... akkor azokra gondolj, hogy ami rosz, nem tetszik az ő, sőt az igazán ő, meg hogy otthagyott a picivel egy galád dolog. nem azt mondom, hoyg túráztast állandóan az idegeidet, mert azzal nem teszel jót, de ne arra gondolj, hoyg milyen jó pasi, meg amikor először megcsókolt milyen volt, hanem a kevésbé jó dolgokat vedd elő magadban.... így lehet kiszeretni valakiből... nekem így sikerült legalábbis.

2009. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen egy percig nem gondolkodnék! Most van babátok, otthagyott téged és a picit is! Ráadásul egy új nőért!

Te a gyerekedért vagy felelős, az ő boldogságáért, biztonságáért. Egyszerűen a pasit felejtsd el. Ha most megtette a pici baba mellett, gondolod, hogy később nem fogja?! Biztos nagyon nehéz, hogy egyedül maradtatok, remélem van azért segítséged, biztos szükség lenne rá, hogy akár a házimunkában, akár a pici babánál valaki besegítsen. De hidd el a párodra nem számíthatsz. Ne akard magadnak ezt az életet! Elhiszem hogy nagyon rossz lehet, mert te még szereted. De ha ő ezt csinálta veled akkor már nem szeret, eddig is csak megszokásból lehetett veled. Az ilyen pasikért nem kár! Próbálj csak a kicsire koncentráni, és egy idő után már könnyebb lesz.

Kitartást és sok sikert!

2009. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok,és mindenben igazatok van.Csak egyszerüen még mindig szeretem,peddig egy undorító féreg.A picinek mindent megpróbálok megadni,minden percet vele töltöm,nagyon jó hogy ő van nekem-egy igazi kincs.Csakhát egy édesapát nehéz pótolni,bárhogy is alakul majd az életem.
2009. máj. 14. 11:20
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén sajnálom, hogy ez történt veled. Bármennyire ellentmondásos, de lehet, hogy még így is időben. Egy olyan férfi, aki képes egy kisgyermekes anyukát (bármi okból) magára hagyni, nem lehet társa később sem az embernek. Nem lehet felnézni rá férfiként, és emberként sem ezek szerint, talán az vigasztaljon. Nem hiszem, hogy olyan emberrel szeretnél élni, aki erre képes. Nem rá van szükséged, nem csak simán egy férfire, hanem egy igazi társra, aki fogja a kezedet amikor jó napjaitok vannak, és akkor még erősebben, amikor rosszabbak. Aki együt örül veled, és vígasztal ha szomorú vagy. Fiatal vagy, a magánytól ne félj, nem sokáig fog tartani, ha pozitívan nézel az előtted álló időre. Őrizd meg méltóságodat, ne hagyjad, hogy játszon veled, kihasználjon azzal, hogy bizonytalanságban tart. Szeretné bebiztosítani a helyét, ha meggondolná magát, akkor visszamehessen hozzád. Ez persze a te döntésed, hogy hogyan állsz hozzá. Hogy reménykedsz, vagy lezárod vele a múltat. Ebben nem tud senki más tanácsot adni, dönteni , csak te magad. De ne felejtsd el, hogy egy férfitől függetlenül is lehetünk teljes, egész nők, emberek, és most, életednek egyik legcsodálatosabb ajándéka várja, hogy mosolyogj rá nap, mint nap. A pici babádra figyelj, és élvezd, hogy anyuka vagy, mindenki mástól függetlenül. Hihetetlen szeretetet és teljsességet ad az embernek egy kicsi baba mosolya, ragaszkodása. Ennél én úgy gondolom, hogy jelenleg egy férfivel való kapcsolat sem adhat többet egy nő számára. Természetesen jó lenne egy társsal megosztani ezt a boldogságot, de csak azért, mert ő ily módon bánt veletek, ne hagyd, hogy ezek a napok, hetek, hónapok elvesszenek. Bármennyire is paradoxnak hangzik, de akkor is élvezd az anyaságot, fogadd el a boldogságot amit a picidtől kapsz, és add vissza neki százszor is egy nap :o)
2009. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
és igen, egy édesapát nehéz pótolni, de mit adhat neki, mit taníthat a gyermekének egy olyan apa, aki a felelősség első pillanatában lelép, és magára hagyja?
2009. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,

megértem az elkeseredésed, hasonló dolgokon vagyok túl. az én férjem a kislányunk születése utáni napokban akadt össze egy nővel. eltelt egy félév, mire rájöttem. ma már nem értem hogy nem vettem észre előbb, hiszen a szemem előtt zajlott, ismertem a nőt is, sőőőt, majdnem hogy baráti volt a viszonyunk. de nem gondoltam, hogy van olyan nő, aki belezavar a mi kis családi életünkbe, és az én férjem kapható rá, és fordítva. mindegy, mai napig nem derült ki, mi volt konkrétan és mi nem, de azok az apróságok, amikről bizonyosságot szereztem épp elegendőek voltak ahhoz, hogy kiszeressek belőle igen rövid idő alatt. pl. látták őket együtt bevásárolni a tescoban és én elképzeltem ahogy szépen andalogva a sorok között vásárolgatnak, nekem meg könyörögnöm kellett, hogy vásároljunk már be, mert nincs otthon semmi, majd nagy caccogások közepette végre elmentünk és rohanva a sorok között szórtam a kosárba a cuccokat, mert neki nagyon kell sietni. vagy kávéházban látták őket, ilyenkor persze sosem kellett sietnie. a kiskaput az tette be, amikor megtudtam, hogy elvitte magával a nőt Balatonra, mert J. 10 éve nem volt ott. hogy én sem, az nem különösebben izgatta. kidobtam otthonról. mindíg amikor elgyengültem a tescos bevásárlásukra vagy a Balatonra gondoltam és ez kellőképpen felkavarta a gyomrom ahhoz, hogy ne béküljek vele ki. ő az idejét egy másik nővel akarta tölteni, vele érezte jól magát, nem a kislányával és velem, és én úgy éreztem ezek után nem tudok vele miről beszélni. sokáig nagyon rossz volt, de a tudat, hogy ez az ember nem érdemel meg minket sokat segített, abban, hogy elfelejtsem.

2009. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod már döntött. Kevés olyan ember van, aki a szülés körüli időben hagyja el a párját. Így neked egy dolgod van, lezárni magadban a lehetőségét is annak, hogy visszaengedd. Csak igy fogod tudni túltenni magad rajta és továbblépni. Nem érdemel meg titeket. A gyermek láthatásához joga van. A tartásdijhoz (gyermek és asszony) pedig neked van jogod. De ne engedj magadból bolondot csinálni, zárkózz el a beszélgetéstől, ami arról szól, hogy neki hiányzol, hiányoztok. Ne feledd ő már döntött.
2009. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
Minden valószínűséggel te is ludas vagy 50% ban a kapcsolat megromlásáért. Ne sajnáltasd magad. Kezdj új életet!
2009. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!