Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim a családomm...

Nincsenek barátaim a családommal nem épp a legjobb a viszonyom és nincs párom se egyedül maradtam. Elrontottam, kész vége?

Figyelt kérdés

Az egész 2 éve kezdődött. El kellett döntenem, h melyik iskolába menjek továbbtanulni. Kollégista lettem egy egyházi gimnáziumban. Hogy miért emelett döntöttem:

-Elakartam menni itthonról

-Barátokat akartam szerezni, mert itthon nincsenek

-És még 1 személyes ok miatt

Mot 2-as vagyok, megvan az ECDL teljes bizonyítványom, "készülök" a nyelvi érrteségimr + nyelvvizsgára. És boldogtalan vagyok! utálom az egészet, nem lettek barátaim, nem lettem fontos senki számára. Az iskola kiészít, a kollégium megöl. Állandóan ordítanak velünk, kritizálnak, a 0 alá viszik a egonkat, kicsinélnak minket. És mivel nincsenek barátaim a családommal nem épp a lgjobb a viszonyom és nincs párom se egyedül maradtam. félek, h örökre egyedül maradok, hisz ilyenkorban már mindenkinek megvannak a barátai, a barátja, nekem soha nem volt eegy igaz barátom se, és mégcsak soha nem is csókóloztam. Nem tudom senkinek elmondani mi bánt, mert senkit nem érdekel. Nem tudom mit tegyek,néha úgy érzem , h már végleg így marad, nem tudok hova menekülni. A sulit ha otthagynám, nem tudom hoova mennék tovább és a csaáldomtól biztos megkapná, h befuccsoltam. Nincs hobby, nincsenek álmaim. Egy üres üveg vagyok és félek, h mi lesz ezután...


2009. jan. 20. 14:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy egy csomó mindent elírtam...
2009. jan. 20. 15:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyors válasz, mert megyek melózni. :) Ne keseredj el, biztos lesznek barátaid, nem értem miért nem lettek eddig. Ha utálod a közeget ahol vagy, várj még egy kicsit hátha jobb lesz, aztán lépj le, mert különben nincs értelme ott lenni annak meg pláne nincs, hogy tönkre tedd magad. Ha baj van, nekem elmondhatod, megismerkedhetünk mint barát ha gondolod. Privit nem tudsz írni, majd írd ide, hogy szeretenél-e velem beszélgetni és akkor majd írok neked. Szia Fel a fejjel,ahogy a dal mondja lesz még rosszabb. :)
2009. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én sem értem miért nincsenek barátaim, mit rontok el mindig? Nem megy ez az egész nekem. És nem íratkozhatom át másik suliba. Ha megtenné, akkor azt hallgatnám életem végéig.

16 éve mindig csak arra gondolok, h "lesz még rosszabb" és igazad van egyre rosszabb lesz.

2009. jan. 20. 15:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A barátkozást próbáltad-e már úgy, hogy megpróbáltál meghallgatni, megismerni, kérdezgetni másokat..? :) Nyissál, kíváncsi legyél! MNinden hely, még a legszörnyűbb is olyan, amivé tesszük a környezetünket. A suli rémes tanárain, hangulatán nem fogsz tudni változtatni, de a téged körülvevőkel való kapcsolatodon igen! Javaslat: tekintsed kihívásnak, hogy kedves ismeretségeket kötsz itt. És utána át tudod gondolni újra, menj, vagy maradj. De ehhez Neked kell elkezdened kedvesen érdeklődni, valóban kíváncsinak lenni legalább pár szimpi emberkére! :)

Sok sikert!

2009. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
80%

Való igaz, nyitni kell a világ felé! És mosolyogni! Általában igaz, hogy, ha rámosolyogsz a világra, az visszamosolyog rád. Ill. a mosoly egy olyan görbe, ami mindent kiegyenesít. :)) Az is lehet, hogy azzal a két évvel ezelőtti döntéseddel kicsit magasra tetted magadnak a lécet. Meg aztán amibe nem döglünk bele, attól csak erősebbek leszünk. Kikészít az iskola? Mert hagyod magad. A 0 alatti ego szerintem a kisebbik rossz. A nagyobbik az, ha el van szállva magától az ember. Miért akarsz menekülni? Ne legyél gyáva! Az tesz majd oda az egódnak, ha a suli után kijelentheted: Igen! Megcsináltam! Sikerült!

Ezt nem mindenki mondhatja el magáról. Az egy kissé érdekes, hogy az internet világában nehezen ismerkedsz.

Szerintem mindenkinek vannak álmai, csak még nem mindenki tud róla :))

De tényleg igyekezz mosolyogni, örülni az élet apró örömeinek is, mert egy savanyú emberrel ki akarna valamilyen kapcsolatot kötni? Szerintem még te sem...

2009. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

úgy látom nem tudok neked privát e-mailt írni. kár, azért rövidfen, én most már 38 vagyok, szóval 20 évvel többem van.

utéáltam a gimit, nem volt barátom, lecsesztek, hoyg nme vagyok jó, pedig jól tanultamn, de én nmemt udtam még koleszba se menni, elrontottam két házasságot is, mégis már "okos" vagyok, tuidom, minden nap kisüt a nap és a felhők mögött kék az ég, meg kell tanuléni látni ezt. Nehéz, de megy!! írj nekem e-mailt, és válaszolok, ne kallodj el, tanulj még ha nem is érdekel, aok ilyen nőből lett csúcsügyvéd vagy menő közgazdász és sikeres ember, de inkább magán levelezésben írnék, ha megírod mit és hogyan tanulsz.

ja és az üres üveg, ami vagy ? hát majd megtöltik, finom itallal... :-))

2009. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én is egyházi gimnáziumba jártam, de rám a szüleim erőltették rám, mert nagyon vallásosak... Hát életem legborzasztóbb évei voltak. Az ember azt várná, hogy ha már vallásos, viselkedjenek is úgy a tanárok, osztálytársak. Én az osztályommal sose jöttem ki túl jól, gúnyolódtak velem, mert szeretem a távol-keleti kultúrát. Nem értem, miért baj ez, na mindegy. Alig vártam, hogy leérettségizzek és elhúzhassak egyetemre :) Elég rossz tanuló voltam, és nem vettek fel oda, ahová menni akartam, úgyhogy pedagógia szakon kötöttem ki, és itt szereztem életemben az első igazi barátaimat. A koli mondjuk tényleg szörnyű tud lenni, én fél év után ki is költöztem rokonokhoz, mert annyira rémesek voltak a szobatársaim.

A sulit ne hagyd ott, csináld végig és menj te is továbbtanulni, hátha ott szerzel barátokat :) És ne aggódj amiatt, hogy nem lesz párod, én is egyetemista koromban ismerkedtem meg a mostani barátommal.

2009. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én sokkal fiatalabb vagyok nálad de Énis éreztem már így. :SBArátaim nincsenek inkább csak ismerőseim.Akkikkel nagyon jól kijövök.Hogyan?változtattam magamon mert rájöttem hogy talán bennem van a hiba.---> HA mások látják hogy vidám vagy,beszédes akkor biztosan valakink felkelted a figyelmét és szóba egyeledik veled.De akár te is kezdeményezhetsz ha valaki szimpatikus akkor menny oda biztosan lesz közös témátok. A pasikkal meg légy laza,magabiztos,mosolyogj sokat (még akkor is ha nagyon szar a kedved)szemezgess,beszélgess. Hidd el van vki aki szeretni fog. A lényeg hogy ne csüggedj!Probálj egy kis önbizalmat szerezni magadnak és lásd meg mindenben a jót. Ha van valami ami motivál akkor könnyebb az élet. HA kiabálnak veletek a tanárok(ami ellen nem lehet mit tenni mert ha vissza szolsz te szivod meg)akkor probálj meg erről beszélni valakivel aki szipmatikus és igy elindul a beszélgetés.Sok szerencsét és hidd el minden jobb lesz csak légy pozitiv felfogásu,optimista.
2009. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
és ne arra gondolj hogy lesz rosszabb ha nem hogy lesz még jobb is.hisz nem vagy egyedül aki igy érez gondolj bele hogy mások mit csinálnak ilyen helyezetben. lépj ki a szürke hétköznapokból.elözö voltam
2009. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
szióka!én szívesen beszlgetnék veled,mert nekem sincsenek barátaim csak ismerőseim!Egész nep itthon ülök,mert kismama vagyok és nagyon -nagyo ráérek!Ha gondolod írj ha van Msn-ed az én címe...verike23@hotmail.com
2009. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!